Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Afrodiziaká

zelerAj slovenské príslovie vraví, že láska ide cez žalúdok. Ťažko si predstaviť, že by sme sa tešili na noc plnú lásky, keby nám škŕkalo v žalúdku, alebo by sme sa prejedli na prasknutie. Vtedy by nám nepomohli ani najonakvejšie afrodiziaká.


Nezabúdajte, že nič nenahradí, a tak intenzívne neovplyvní chvíle lásky, ako to, keď im predchádza spoločná príprava jedla a stolovanie v príjemnom prostredí.


Vyskúšajte recepty, ktoré by obsahovali tieto suroviny :


Zelená fazuľka - kyselina listová v nej obsiahnutá nielen uvoľňuje napätie, ale aj zlepšuje náladu, čím podnecuje láskyplné prejavy a ľúbostné hry.


Cesnak - pozitívne účinky cesnaku na ľudský organizmus sú všeobecne známe. Oddávna sa pokladá aj za zdroj veselosti a dobrej nálady. Ak vám alebo partnerovi prekáža jeho pachuť, či vôňa, stačí, ak ryžu alebo šalát posypete posekaným kôprom, ktorý navyše obsahuje látky povzbudzujúce lásku.


Slivky - symbolizujú šťastie, lásku a plodnosť.


Šalvia - posilňuje nervy, ale aj upokojuje a priaznivo pôsobí na zlepšenie nálady a celkovú pohodu.


Karí korenie - podporuje prekrvenie všetkých orgánov a prebúdza túžbu po láskaní.


A čo dá vašej láske krídla? Najmä silice, obsiahnuté vo feferónkach, a povzbudzujúce látky v marhuliach, ktoré vraj priaznivo pôsobia najmä na nežnejšie pohlavie.


Oregano - sa úspešne používal v ľudovom liečiteľstve nielen pri sexuálnych poruchách, ale aj ako posilňujúci prostriedok.


Kto má rád paradajky, toho vraj vášeň nikdy neopustí. Tieto žiarivo červené jabĺčka z raja rozohrejú city lásky a pôsobia proti starnutie a únave. Zároveň podporujú činnosť pohlavných orgánov.


Zeler - má odpradávna najmä medzi mužmi neotrasiteľnú povesť afrodiziaka podporujúceho potenciu. Možno to spôsobujú draslík, vápnik a enzýmy s protistresovými účinkami. Nežnejšie pohlavie tvrdí, že iba uvoľnený a dobre naladený muž je dokonalým milencom.


Kakao - sa pokladalo za nápoj bohov, povzbudzujúci silu lásky a túžby.

 

Prečítajte si ďalšie zaujímavosti v článkoch v sekcii Ostatné jedlá a nápoje
 

© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané.

V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk


 
avatar_to_doma.jpg

Neuveriteľné...krčmu vymenil za internet!

Handlová-Odkedy majú doma internet za jedno euro mesačne, manžel ledva vytiahne päty z domu.


 

VY EŠTE NEMÁTE REKLAMU NA DOBREJ RADE?

Možnosť textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru


 
04.jpg

11 zaujímavých spôsobov využitia banánovej šupky


O výhodách banánovej dužiny ste už určite počuli v súvislosti s dodávaním stopových prvkov pre vaše telo. Nemenej užitočná je aj jeho šupka a to z mnohých hľadísk, o ktorých netušíte. Ak vyhadzujete šupky z banánov, tento článok je práve pre vás!


 
07.jpg

Spôsoby ovládania osvetlenia schodiska

Najpohodlnejšie sú samozrejme pohybové senzory. Práve ony umožňujú okamžite osvetliť schodisko ihneď ako k nemu pristúpi osoba, ktorá chce po ňom vyjsť nahor alebo zísť dolu. Zvážte však, či je tento spôsob ovládania schodiskového osvetlenia pre vás tým p


 
a.jpg

Ako roztiahnuť topánky, ktoré tlačia


V predajni s obuvou neodoláte topánkam, ktoré vám padnú do oka. Vyskúšate si ich, kúpite a po príchode domov zistíte, že predsa len nie sú až také voľné (hoci v obchode sa zdalo, že je všetko v poriadku). Čo robiť?


 

Plnená paprika

Umyté a osušené mäso pokrájajte na menšie kúsky a zomeľte v mäsovom ml ...

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať
gauc.jpg

Jednoduché a lacné úpravy interiéru

Vaše bývanie by si zaslúžilo rekonštrukciu, ale chýbajú vám čas a peniaze. Interiér pritom môžete vylepšiť dekoráciami prakticky za pár eur.


 

dnes je: 1.3.2017

meniny má: Albín

podrobný kalendár

20113579

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Albín | Streda 1.3.2017 |
ÚvodÚvodná stránka