banner
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Rozmýšľate nad vytvorením eshopu? 5 tipov ako na to

 

Na internete nájdete množstvo firiem, ktoré vám ponúkajú riešenia na tvorbu eshopu Prečítajte si 5 tipov, na ktoré by ste mali pamätať už na začiatku.

1. Môj eshop = moja doména

Nápad súvisiaci s eshopom môže aj nemusí byť nutne názvom vašej firmy. Ideálne by mal byť jednoduchý, krátky, originálny a zapamätateľný. Určite si skontrolujte jeho doménovú dostupnosť, či váš nápad si náhodou niekto už nezaregistroval.

Súčasne s hľadaním názvu si spravte aspoň rýchlu analýza trhu a konkurencie. Pozrite sa na ich ceny, služby, doplnkový tovar... Aké názvy a kľúčové slová používajú na svojich stránkach.

 

2. Technické riešenie a funkcie eshopu

Systém pre eshop by mal byť bezpečný, spoľahlivý a intuitívny. Na trhu nájdete rôzne riešenia. Od systémov s „otvoreným kódom“ (open source), eshopy na prenájom až po riešenia na mieru.
Pokiaľ len začínate, je pre vás e-shop na prenájom jedným z najlepších riešení. Výhodou sú nízke počiatočné náklady s ktorými dostanete plnohodnotný eshop systém. Rýchly, stabilný a bezpečný. S kvalitnou technickou podporou a rýchlou odozvou.
Pri eshope na prenájom v systéme UNIobchod máte na testovanie na 24 dní. V tomto období môžete prejsť na platenú verziu, alebo si predĺžiť skúšobnú dobu v akcii až na 100 dní.
Prednosťou UNIobchod systému je, že rastie s vašimi požiadavkami. Po čase s pribúdajúcim množstvom zákazníkov a ich potrebami môžete prejsť na customizované riešenie na mieru.
Správne zvolený systém pre eshop je kľúčový hlavne v neskorších fázach prevádzky. 

 

3. Dizajn eshopu a jeho funkčnosť optimalizovaná aj pre mobily

Dizajn podľa vybranej šablóny, alebo grafika na mieru, obidve riešenia by mali spĺňať dnešné UX (User experience) štandardy. Kvalitné UX znamená, že návštevník sa v eshope vie jednoducho rýchlo orientovať a nakúpiť. Skúsení grafici vychádzajú z overených štandardov použiteľnosti a dopĺňajú ich o nové dizajnové prvky. 
Pri tvorbe grafiky je potrebné zohľadniť návštevníkov, ktorí prichádzajú do eshopu cez mobilné zariadenia. Viac  ako 48% slovákov navštevuje internetové obchody cez svoje mobily a toto číslo stále rastie (údaj z r.2017).

 

4. Plnenie podľa SEO

Pre úspešné fungovanie vášho podnikania na internete je dobré myslieť na SEO ešte predtým, ako eshop začnete plniť. Cieľom optimalizácie pre vyhľadávače (SEO) je dostať eshop na prvé pozície v Google. Na kľúčové slová a frázy, ktoré vaši návštevníci používajú.
Ak využijete k tvorbe eshopu UNIobchod systém, získavate možnosť zúčastniť sa 2-dňového SEO školenia v cene 470 Eur Zdarma /alebo za polovicu. Závisí od formy Akcie, akú si vyberiete.

Na SEO školení preberieme ako funguje vyhľadávač Google, ako sa robí analýza kľúčových slov pre váš biznis, ako si spraviť správne štruktúru webu, on page a off page optimalizáciu. Prečo využívať štatistiky Google Analytics aj so Search Console, prečo písať blog. A mnoho ďalších dôležitých informácii z praxe. Následne tieto informácie použijete pre svoj Eshop na zlepšenie predaja vy sami.

 

5. Online marketing

Získaním prvých zákazníkov sa vaša práca nekončí, ale začína. Ak chcete, aby váš internetový obchod rástol, nezaobídete sa bez ďalších online marketingových aktivít ako sú sociálne siete,  PPC reklama, remarketing, cenové porovnávače, videá, blogy a množstvo iných.
Pre každý eshop je vhodný iný marketingový mix podľa zákazníkov, pre ktorých je internetový obchod určený. Ich detailným spoznávaním dokážete uspokojiť ich potreby a spraviť z nich vlastnú stabilnú klientelu. 
Skúšajte a skúšajte. Každú aktivitu si zmerajte a vyhodnoťte. Potom budete môcť využívať hlavne tie marketingové kanály, ktoré vám prinášajú najväčší efekt.


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 
obr.jpg

Vy ešte nemáte reklamu na DobraRada.sk?


Využite možnosť kvalitnej a výhodnej textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru. Ponúkame vám aj prenájom spätných odkazov z "priateľského" prostredia, ktoré spĺňa podmienky SEO optimalizácie.


 
FSE_ banner INSTAGRAM_1080x1080px.jpg

FASHION SUMMER EVENT S BORISOM HANEČKOM


19. september 2019, ROYAL PALACE *****
Turčianske Teplice


 
obr.JPG

Psychosomatické zóny a ich vplyv na nás


Máte v niektorých miestnostiach pocit strachu či tiesne?


 
04.JPG

Skvelý nápad na rýchle rozmnoženie jahôd


Nezriedka si pri ochutnávaní čerstvých jahôd na tržnici či u známych povieme, že by nebolo od veci dopestovať si presne takéto isté doma. Verte tomu, že sa to dá aj bez materskej rastliny. Ako? Ukážeme vám!


 
obr.JPG

Smrdí vám práčka, umývačka?


Zbavte sa mastnoty, vodného kameňa aj zápachu, prečítajte si týchto 5 rád!


 
obr.jpg

Liečivé schopnosti mačiek


Mnohí ich považujú za tvrdohlavé stvorenia, ktoré majú radi svojich pánov len v súvislosti s jedlom. Skúsení ľudia však vedia, že napriek svojskej povahe disponujú mačky liečiteľskými schopnosťami. A my sme sa im pozreli "na zúbky".


 

Rozmýšľate nad vytvorením eshopu? Prečítajte si ako na to

Na internete nájdete množstvo firiem, ktoré vám ponúkajú riešenia na tvorbu eshopu. Prečítajte si 5 tipov, na ktoré by ste mali pamätať už na začiatku.

Koláč Haam

Múku a vajcia zmiešajte, pridajte maslo a práškový cukor. Prilejte mli ...

dnes je: 24.8.2019

meniny má: Bartolomej

podrobný kalendár

27464049

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Bartolomej | Sobota 24.8.2019 |
ÚvodÚvodná stránka