Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Afrodiziaká

zelerAj slovenské príslovie vraví, že láska ide cez žalúdok. Ťažko si predstaviť, že by sme sa tešili na noc plnú lásky, keby nám škŕkalo v žalúdku, alebo by sme sa prejedli na prasknutie. Vtedy by nám nepomohli ani najonakvejšie afrodiziaká.


Nezabúdajte, že nič nenahradí, a tak intenzívne neovplyvní chvíle lásky, ako to, keď im predchádza spoločná príprava jedla a stolovanie v príjemnom prostredí.


Vyskúšajte recepty, ktoré by obsahovali tieto suroviny :


Zelená fazuľka - kyselina listová v nej obsiahnutá nielen uvoľňuje napätie, ale aj zlepšuje náladu, čím podnecuje láskyplné prejavy a ľúbostné hry.


Cesnak - pozitívne účinky cesnaku na ľudský organizmus sú všeobecne známe. Oddávna sa pokladá aj za zdroj veselosti a dobrej nálady. Ak vám alebo partnerovi prekáža jeho pachuť, či vôňa, stačí, ak ryžu alebo šalát posypete posekaným kôprom, ktorý navyše obsahuje látky povzbudzujúce lásku.


Slivky - symbolizujú šťastie, lásku a plodnosť.


Šalvia - posilňuje nervy, ale aj upokojuje a priaznivo pôsobí na zlepšenie nálady a celkovú pohodu.


Karí korenie - podporuje prekrvenie všetkých orgánov a prebúdza túžbu po láskaní.


A čo dá vašej láske krídla? Najmä silice, obsiahnuté vo feferónkach, a povzbudzujúce látky v marhuliach, ktoré vraj priaznivo pôsobia najmä na nežnejšie pohlavie.


Oregano - sa úspešne používal v ľudovom liečiteľstve nielen pri sexuálnych poruchách, ale aj ako posilňujúci prostriedok.


Kto má rád paradajky, toho vraj vášeň nikdy neopustí. Tieto žiarivo červené jabĺčka z raja rozohrejú city lásky a pôsobia proti starnutie a únave. Zároveň podporujú činnosť pohlavných orgánov.


Zeler - má odpradávna najmä medzi mužmi neotrasiteľnú povesť afrodiziaka podporujúceho potenciu. Možno to spôsobujú draslík, vápnik a enzýmy s protistresovými účinkami. Nežnejšie pohlavie tvrdí, že iba uvoľnený a dobre naladený muž je dokonalým milencom.


Kakao - sa pokladalo za nápoj bohov, povzbudzujúci silu lásky a túžby.

 

Prečítajte si ďalšie zaujímavosti v článkoch v sekcii Ostatné jedlá a nápoje
 

© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané.

V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

VY EŠTE NEMÁTE REKLAMU NA DOBREJ RADE?

Možnosť textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru


 
kurzy.jpg

Tvorivé kurzy pre radosť

13.mája 2017, Slovenská Ľupča. Naučíme sa spolu tvoriť veci s dušou...


 
OBR.jpg

13 receptov proti pigmentovým škvrnám


Pigmentové škvrny na pokožke sú podľa odborníkov vizitkou vašej starostlivosti o ňu. Nepekné hnedé škvrny sú mimochodom prezývané aj starecké, čo je tak trochu nespravodlivý názov. Síce sa na koži objavujú zvyčajne až po 40—tke...


 
spalier.jpg

Ako si postaviť vinohradnícky špalier vlastnými ru

Je možné vyrobiť konštrukciu pre hrozno tak, aby vám zaručila dvojnásobnú úrodu? Áno. Takzvané špaliere sú medzi vinármi populárne už po mnohé roky.


 
OBR.jpg

Sprievodca preventívnym samovyšetrením prsníkov


Prečo je dôležité sebapozorovanie? Rakovina prsníka sa nemusí prejaviť len hrčkou. Niektoré zmeny môžu byť natoľko nápadné, napríklad krvácanie z bradavky alebo začervenanie kože prsníka ...


 

Šunková pomazánka z domácej kuchyne

Maslo rozmiešajte, pridajte bambino a potom nakrájajte šunku nadrobno, ...

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať
obr.jpg

Definícia sebestačného domu

Energeticky sebestačné domy sú v Slovenskej republike stále ešte v plienkach, v zahraničí sú ale stále častejšie vyjadrením súčasného trendu energetickej nezávislosti na štáte.


 

dnes je: 26.4.2017

meniny má: Jaroslava

podrobný kalendár

20690459

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Jaroslava | Streda 26.4.2017 |
ÚvodÚvodná stránka