banner
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Bolestivá menštruácia

 

Neviete sa zbaviť bolestí pri menštruácii?

Aj vy trpíte bolesťami v podbrušku alebo v oblasti vaječníkov a vaša menštruácia je sprevádzaná hnačkami striedajúcimi sa so zápchou? Aj vy patríte k tým ženám, ktoré už niekoľko dní pred menštruáciou trápia bolesti hlavy alebo krížov, alebo dokonca zvraciate?

 

Bolestivá menštruácia

 

Odborníci zistili, že za bolesti sú zodpovedné prostagladíny v našom tele, ktoré spôsobujú sťahy maternice. Ak však bolesti skutočne trvajú príliš dlho a tak isto dlho krvácate, okamžite vyhľadajte lekára.

Niekoľko rád, ako si uľaviť od bolestí:

Vašu stravu by ste mali obohatiť o vitamíny B6, ktoré sa nachádzajú napr. v rybách, hydine a kvasniciach. Tak isto by ste mali začať jesť orechy, slnečnicové semienka alebo pšeničné klíčky, pretože k bolestiam môže prispievať aj nedostatok vitamínu E.

Pite púpalkový čaj, ktorý je bežne dostať kúpiť v lekárňach.

Pravidelne dodávajte telu magnézium, horčík a vápnik

I keď pravdepodobne nebudete mať chuť pri bolestiach si zacvičiť, skúste sa prekonať. Dokonca i pravidelné športovanie dokáže zmierňovať výskyt bolestí.

Vyhrejte si chrbát a brucho termofórom. Ak bolesti nedokážete prekonať užite liek na báze paracetamolu a ibuprofenu poprípade spazmoanalgetikum.

 

Mohlo by vás tiež zaujať:

Správny spánok pre krásu

Aby sa vitamíny nestratili

Ďalšie zaujímavé články, rada a nápady na tému Zdravie, výživa


© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk

Foto: momscorp.ru


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 
obr.jpg

Vy ešte nemáte reklamu na DobraRada.sk?


Využite možnosť kvalitnej a výhodnej textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru. Ponúkame vám aj prenájom spätných odkazov z "priateľského" prostredia, ktoré spĺňa podmienky SEO optimalizácie.


 
obr.jpg

FASHION SUMMER EVENT S BORISOM HANEČKOM


19. september 2019, ROYAL PALACE *****
Turčianske Teplice


 
TIP.JPG

Plánovanie záhradného posedenia


Niekoľko jednoduchých tipov, na ktoré by mal staviteľ myslieť skôr, ako začne budovať posedenie...


 
01.jpg

Ako skladovať chlieb a pečivo tak, aby ste ich nemuseli na druhý deň vyhodiť?


Pečivo patrí k potravinám, ktoré bohužiaľ často končia v odpadkovom koši. Navrchu chrumkavé a vnútri mäkké vydrží spravidla len jediný deň, potom začne tvrdnúť, gumovatieť, alebo dokonca plesnivieť. Záleží na tom, kde a ako ho skladujete.


 
obr.jpg

Zatvárajte svoju garáž rolovacou bránou na mieru


Zákaznícke riešenie garážových brán je vyhľadávaným spôsobom zabezpečenia osobného automobilu, ako aj samotného vstupu do domu.


 
skladovanie.jpg

Sušenie zeleniny ako rovnocenná alternatíva ku konzervovaniu


Neviete čo robiť s bohatou úrodou zeleniny? Nasušte si z nej zásoby na zimu. Bude sa vám hodiť nielen do polievok. Sušenie je lacná, rýchla a jednoduchá metóda konzervácie bez chémie a cukru.


 

Rozmýšľate nad vytvorením eshopu? Prečítajte si ako na to

Na internete nájdete množstvo firiem, ktoré vám ponúkajú riešenia na tvorbu eshopu. Prečítajte si 5 tipov, na ktoré by ste mali pamätať už na začiatku.

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...

dnes je: 16.9.2019

meniny má: Ľudmila

podrobný kalendár

27704301

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Ľudmila | Pondelok 16.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka