banner
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Darčekové boxy vlastnými rukami

 

V dnešnej dobe sériovej výroby darčekov pre každú príležitosť je veľkou vzácnosťou, ak milovanej či blízkej osobe zhotovíte darček sami. My vám dnes ponúkame k vašim originálnym darčekom pridanú hodnotu –  boxy, v ktorých ich môžete darovať. Vraví sa, že balenie je dôležitou súčasťou daru. Boxy, ktoré vás naučíme vyrábať budú svedčiť o vašom kreatívnom prístupe k daru pre človeka, ktorý vám je vzácny a na ktorom vám naozaj záleží.

Ako na to?

V podstate potrebujete hlavne materiál na box – môže to byť lepenka, plast, silný papier – vlastne všetko, čo drží svoj tvar.
My vám ponúkame 7 šablón na rôzne darčekové boxy: Buď si ich v mierke prenesiete na materiál, z ktorého budete strihať boxy, alebo uložíte v počítači a vytlačíte v požadovanom rozmere na kancelársky papier tak, aby ste ho z neho mohli jemne na základný materiál prekopírovať. Potom už postačí box vystrihnúť a poskladať. Ideme na to.

Trojuholníkový box

Jeden z najjednoduchších škatuliek na drobné podarúnky. Po vystrihnutí prilepíte bočné steny o seba malými trojuholníkmi, vyznačenými sivou farbou.

 

Darčekové boxy vlastnými rukami Darčekové boxy vlastnými rukami

 

Box – kabelka

Pri každej zo siedmich šablón vám prerušované čiary ukazujú miesta, v ktorých je nutné materiál na box prehnúť a vytvarovať tak darčekovú škatuľku. Táto, v tvare kabelky má ešte na horných stranách po dve dierky na prevlečenie tenkej stuhy.

 

Darčekové boxy vlastnými rukami

 

Oválny box

Je ideálny napríklad na darčeky z textilu – tričká, obrusy a podobne.

 

Darčekové boxy vlastnými rukami Darčekové boxy vlastnými rukami

 

Srdiečkový box

Najpopulárnejšie balenie medzi večnými romantikmi. Verte, že schopnosť vyrobiť takýto box sa vám môže hodiť prakticky na každú príležitosť.

 

Darčekové boxy vlastnými rukami

 

Šesťuholníkový box

Výhodou boxu v tvare šesťuholníka je jeho stabilita (vrátane vrchnej – uzatváracej časti), čo ho predurčuje napríklad k baleniu pečiva, dokonca menšej torty.

 

Darčekové boxy vlastnými rukami Darčekové boxy vlastnými rukami

 

Box – taška

Populárne darčekové balenie, vhodné na akýkoľvek darček.

 

Darčekové boxy vlastnými rukami Darčekové boxy vlastnými rukami

 

Box so srdiečkovým uzamkýnaním

Už samotné uzatvorenie tohto boxu napovie, čo k obdarovanej osobe cítite. Srdiečka možno kreatívne vyzdobiť, prípadne doplniť odkazmi, či úryvkom básne. Nezabudnite – aj obal darčeka o vás mnohé napovie. Buďte teda originálni a vyrobte si ho doma sami.

 

Darčekové boxy vlastnými rukami Darčekové boxy vlastnými rukami

 

Určite vás tiež zaujme:

Tetovanie hennou – postup krok za krokom

Pieskovanie

Ďalšie články na tému Dekorácie pre inšpiráciu

 

© WEBY GROUP

Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk

 

Foto: delatsami.com
(i.n.)

 


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 
obr.jpg

Vy ešte nemáte reklamu na DobraRada.sk?


Využite možnosť kvalitnej a výhodnej textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru. Ponúkame vám aj prenájom spätných odkazov z "priateľského" prostredia, ktoré spĺňa podmienky SEO optimalizácie.


 
obr.jpg

FASHION SUMMER EVENT S BORISOM HANEČKOM


19. september 2019, ROYAL PALACE *****
Turčianske Teplice


 
1.jpg

Falošná perspektíva a rozumné delenie opticky zväčšia vašu záhradu


Snáď jediný prípad, kedy sa oplatí mať v záhrade niečo falošného je vytvorenie falošnej perspektívy . Takto dosiahne vaša záhrada väčšieho dojmu.


 
1.jpg

Najchutnejší recept s húb - hubárov sen


Ak je sezóna dobrá a húb dostatok, mnohí z nás nevedia čo s nimi. Sušíme, mrazíme a nakoniec skončia v pre nás tradičných jedlách akými sú kapustnica, mäsové medailónky s hubami a podobne. Ale ide to aj inak :)


 
obr.jpg

Odstránenie výkvetov z betónového plotu


Plot zo štiepaného betónu imituje vzhľad plotu z neporovnateľne drahšieho štiepaného kameňa.


 
1.jpg

Jedlá sóda ako všestranný pomocník pre pestovateľov


Všetci ju poznáme ako neoceniteľnú prísadu v potravinárstve, no mnohí netušíme, že sóda bikarbóna je našim spojencom aj v záhrade či pri pestovaní rastlín v byte. Ide pritom o pomocníka, ktorý je účinný, ekologický a lacný.


 

Rozmýšľate nad vytvorením eshopu? Prečítajte si ako na to

Na internete nájdete množstvo firiem, ktoré vám ponúkajú riešenia na tvorbu eshopu. Prečítajte si 5 tipov, na ktoré by ste mali pamätať už na začiatku.

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

27732141

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Eugénia | Streda 18.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka