banner
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Dekorácia z tekvice

Zoberte stredne veľkú tekvicu, odrežte z nej vrch vo veľkosti, aká vám vyhovuje. Ak máte dostatok vetvičiek, kvietkov, alebo použite väčšie čajové svietidlo, musí byť, samozrejme, otvor väčší.

 

Dekorácia z tekvice

 

Otvor je podľa potreby možné aj dodatočne zväčšiť. Vzniknutú dutinu naplňte z časti hmotou piaflor (alebo florex- dostanete ho vo všetkých väčších kvetinárstvach) a do otvoru skúste vložiť pohárik, či čajové svietidlo tak, aby prečnievalo cez otvor. Ak použije pohárik na stopke ako na našom obrázku, musíte piaflorovú masu okolo stopky vyformovať.

 

Dekorácia z tekvice


Potom okolo pohárika napichajte vetvičky, dobre vyznejú najmä tie dlho zelené ako napr. buksus, ale vašej fantázii sa medze nekladú.

 

Dekorácia z tekvice


Vetvičky napichajte tak nahusto, aby viac nebolo vidno piaflor. Potom pridajte ešte niekoľko kvietkov, aby dekorácia farebne ožila s samozrejme do pohára alebo svietidla vložte sviečku. Namiesto vetvičiek buksusu môžete použiť suché vetvičky s jesennými plodmi nazbierané v lese a ak zostane otvor napriek tomu stále veľký, prikryte ho okolo pohára, kúskami čerstvého machu.

 

Dekorácia z tekvice

 

 

Foto: scrap-mit-jeannette.blog.de


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 
obr.jpg

Vy ešte nemáte reklamu na DobraRada.sk?


Využite možnosť kvalitnej a výhodnej textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru. Ponúkame vám aj prenájom spätných odkazov z "priateľského" prostredia, ktoré spĺňa podmienky SEO optimalizácie.


 
1.jpg

Falošná perspektíva a rozumné delenie opticky zväčšia vašu záhradu


Snáď jediný prípad, kedy sa oplatí mať v záhrade niečo falošného je vytvorenie falošnej perspektívy . Takto dosiahne vaša záhrada väčšieho dojmu.


 
1.jpg

Najchutnejší recept s húb - hubárov sen


Ak je sezóna dobrá a húb dostatok, mnohí z nás nevedia čo s nimi. Sušíme, mrazíme a nakoniec skončia v pre nás tradičných jedlách akými sú kapustnica, mäsové medailónky s hubami a podobne. Ale ide to aj inak :)


 
obr.jpg

Odstránenie výkvetov z betónového plotu


Plot zo štiepaného betónu imituje vzhľad plotu z neporovnateľne drahšieho štiepaného kameňa.


 
1.jpg

Jedlá sóda ako všestranný pomocník pre pestovateľov


Všetci ju poznáme ako neoceniteľnú prísadu v potravinárstve, no mnohí netušíme, že sóda bikarbóna je našim spojencom aj v záhrade či pri pestovaní rastlín v byte. Ide pritom o pomocníka, ktorý je účinný, ekologický a lacný.


 

Rozmýšľate nad vytvorením eshopu? Prečítajte si ako na to

Na internete nájdete množstvo firiem, ktoré vám ponúkajú riešenia na tvorbu eshopu. Prečítajte si 5 tipov, na ktoré by ste mali pamätať už na začiatku.

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

27772443

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Matúš | Sobota 21.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka