Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Dekoratívny kus ľadu

 

Pri výrobe ľadu môžeme využiť niekoľko dobrých nápadov a nechať pracovať svoju fantáziu.
 

Dekoratívny kus ľaduPoskytneme vám teda niekoľko tipov:

Kocky ľadu budú pôsobiť dekoratívne, keď ich vyrobíme s akéhokoľvek ovocia, ktoré máme po ruke. Vhodné je najmä hrozno, ale môžeme využiť aj iné ovocie, ak ho pred uložením do formy rozkrájame.


Na výrobu kociek v jarných mesiacoch môžeme použiť aj kvetinky, ako napríklad sedmikrásky, ktoré pred zamrazením čerstvo natrháme, opláchneme vodou a rozložíme na dno formy.

 

Dekoratívny kus ľaduAko netradičné formy na výrobu ľadu môžeme použiť aj plastové vložky z bomboniér. Niektoré druhy bombónov majú totiž zaujímavé tvary.

No a nakoniec... Zvyšky nealko, ale aj alko nápojov vo fľašiach napr. po párty prelejte do foriem na výrobu ľadu a zamrazte. Keď ich pri ďalšej párty použijete, môžete tak vytvárať rôzne farebné kreácie a chuťové kreácie a v opačnom prípade môžete zabrániť riedeniu niektorých nápajov vodou.

Veľmi zaujímavé dielko môže vzniknúť kombináciou správnej formy a napr. využitím zbytkov červeného vína, ovocných štiav a limonád.

 

3.jpg

Mohlo by vás tiež zaujať:

Letné kokteily

Domáce pivo

Ďalšie zaujímavé články, návody a recepty na tému Nápoje

 

© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk

Foto: blog.eurodom.ru, hobbywork.ru, russian.alibaba.com


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

VY EŠTE NEMÁTE REKLAMU NA DOBREJ RADE?

Možnosť textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru


 
obr.jpg

Uvarte si žihľavové pivo. Je to jednoduchšie, ako si myslíte


Aj keď je ideálny čas na varenie tohto piva na jar, kedy sa zbierajú mladé výhonky žihľavy, možno ho pripravovať až do jesene. Základom však bude, že sa zbierajú len vrchné časti rastliny, ktoré nie sú staré.


 
obr.jpg

Páči sa vám kamenný krb?


Ak vám vo vašom dome chýba pekný krb a váš zrak sa stále častejšie rozhliada po peknom prírodnom kameni, prezradíme vám, aké výhody a nevýhody vykurovanie kamenným krbom má.


 
obr.jpg

Ako na čistenie umelého potoka


Hneď, ako vypneme vodný systém v potoku a odtok vody z neho, vyčistíme riečisko od kameňov a štrku. Kamene, ktoré vyberieme z potoka, bude potrebné pred ďalším použitím opláchnuť prúdom vody od bahna a nečistôt.


 
obr.jpg

Účinné prírodné lieky na bolesti žalúdka, gastritídu a pálenie záhy


Na gastritídu a pálenie záhy existuje množstvo konvenčných terapií. Väčšina štandardných liekov však spôsobuje nežiaduce vedľajšie účinky, ktoré chorým ľuďom ďalej strpčujú život. Našťastie veľmi dobre dodnes fungujú rady našich babičiek. Vyskúšajte


 

Výborná nátierka

Maslo vymiešajte s horčicou, pridajte soľ a korenie, salámu, cibuľku a ...

dnes je: 18.7.2018

meniny má: Kamila

podrobný kalendár

24295629

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Kamila | Streda 18.7.2018 |
ÚvodÚvodná stránka