Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Dekoratívny kus ľadu

 

Pri výrobe ľadu môžeme využiť niekoľko dobrých nápadov a nechať pracovať svoju fantáziu.
 

Dekoratívny kus ľaduPoskytneme vám teda niekoľko tipov:

Kocky ľadu budú pôsobiť dekoratívne, keď ich vyrobíme s akéhokoľvek ovocia, ktoré máme po ruke. Vhodné je najmä hrozno, ale môžeme využiť aj iné ovocie, ak ho pred uložením do formy rozkrájame.


Na výrobu kociek v jarných mesiacoch môžeme použiť aj kvetinky, ako napríklad sedmikrásky, ktoré pred zamrazením čerstvo natrháme, opláchneme vodou a rozložíme na dno formy.

 

Dekoratívny kus ľaduAko netradičné formy na výrobu ľadu môžeme použiť aj plastové vložky z bomboniér. Niektoré druhy bombónov majú totiž zaujímavé tvary.

No a nakoniec... Zvyšky nealko, ale aj alko nápojov vo fľašiach napr. po párty prelejte do foriem na výrobu ľadu a zamrazte. Keď ich pri ďalšej párty použijete, môžete tak vytvárať rôzne farebné kreácie a chuťové kreácie a v opačnom prípade môžete zabrániť riedeniu niektorých nápajov vodou.

Veľmi zaujímavé dielko môže vzniknúť kombináciou správnej formy a napr. využitím zbytkov červeného vína, ovocných štiav a limonád.

 

3.jpg

Mohlo by vás tiež zaujať:

Letné kokteily

Domáce pivo

Ďalšie zaujímavé články, návody a recepty na tému Nápoje

 

© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk

Foto: blog.eurodom.ru, hobbywork.ru, russian.alibaba.com


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

VY EŠTE NEMÁTE REKLAMU NA DOBREJ RADE?

Možnosť textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru


 
01.jpg

Toxoplazmóza nie je strašiak, ale (žiaľbohu) reali


Je ňou nakazená tretina našej populácie, ovplyvňuje naše správanie, je nebezpečná pre tehotné ženy. U nás je zaužívané hovoriť, že sa prenáša na človeka po styku s mačkou (resp. s jej fekáliami). Je to však len čiastočná pravda.


 
obluk.jpg

Murovanie klenby a oblúka


Znalosť technológie murovania oblúka bola predtým bežnou súčasťou murárskeho remesla, pretože sa také ozdobné architektonické prvky v ľudovom staviteľstve v minulosti používali oveľa častejšie.


 
fasada.jpg

Zelená fasáda: s oporou či bez?


Rastliny prísavné sa prichytávajú k fasáde pomocou ramien výhonkov či prísaviek. Rastliny, ktoré potrebujú oporu , sa pnú alebo ovíja po konštrukcií.


 
01.jpg

Ruža ako liek


Ruže všetci vnímame skôr ako nádhernú okrasu našich záhrad. Ruža patrí medzi kráľovné kvetín. Je symbolom ženskosti, ale aj lásky a vášne. Nie nadarmo bola v starom Grécku zasvätená bohyni lásky a krásy Afrodite. Možno však neviete, že aj napriek tom


 

Primátorské pirohy

Uvarené zemiaky nechajte vychladnúť, potom ich roztlačte a zmiešajte s ...

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 21.8.2017

meniny má: Jana

podrobný kalendár

21777196

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Jana | Pondelok 21.8.2017 |
ÚvodÚvodná stránka