Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Dekoratívny kus ľadu

 

Pri výrobe ľadu môžeme využiť niekoľko dobrých nápadov a nechať pracovať svoju fantáziu.
 

Dekoratívny kus ľaduPoskytneme vám teda niekoľko tipov:

Kocky ľadu budú pôsobiť dekoratívne, keď ich vyrobíme s akéhokoľvek ovocia, ktoré máme po ruke. Vhodné je najmä hrozno, ale môžeme využiť aj iné ovocie, ak ho pred uložením do formy rozkrájame.


Na výrobu kociek v jarných mesiacoch môžeme použiť aj kvetinky, ako napríklad sedmikrásky, ktoré pred zamrazením čerstvo natrháme, opláchneme vodou a rozložíme na dno formy.

 

Dekoratívny kus ľaduAko netradičné formy na výrobu ľadu môžeme použiť aj plastové vložky z bomboniér. Niektoré druhy bombónov majú totiž zaujímavé tvary.

No a nakoniec... Zvyšky nealko, ale aj alko nápojov vo fľašiach napr. po párty prelejte do foriem na výrobu ľadu a zamrazte. Keď ich pri ďalšej párty použijete, môžete tak vytvárať rôzne farebné kreácie a chuťové kreácie a v opačnom prípade môžete zabrániť riedeniu niektorých nápajov vodou.

Veľmi zaujímavé dielko môže vzniknúť kombináciou správnej formy a napr. využitím zbytkov červeného vína, ovocných štiav a limonád.

 

3.jpg

Mohlo by vás tiež zaujať:

Letné kokteily

Domáce pivo

Ďalšie zaujímavé články, návody a recepty na tému Nápoje

 

© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk

Foto: blog.eurodom.ru, hobbywork.ru, russian.alibaba.com


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

VY EŠTE NEMÁTE REKLAMU NA DOBREJ RADE?

Možnosť textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru


 
obr.jpg

Plieseň v domácnosti


Plesne v obývacom priestore bývajú pre človeka čoraz väčším strašiakom. Nie preto, že by sa proti nim nedalo bojovať, ale hlavne z dôvodu, že štatisticky je ich oproti minulým rokom preukázateľne viac.


 
obr.jpg

Dostavba a izolácia podkrovia


Ak sme si vybrali vhodnú strechu a vhodný priestor, začíname plánovať zatepľovanie. Aj túto prácu prenechajme odborníkovi, kvalitne navrhnuté a riešené zateplenie je totiž najpodstatnejšie pre vytvorenie správnej tepelnej pohody.


 
obr.jpg

Čím sa líši rustikálna kuchyňa od vidieckeho štýlu?


Okrem množstva malých zásuviek, zásuvkových skriniek či nábytku s vyrezávanými stĺpikmi sa nezabúda na klasický drez s do kríža tvarovanými kohútikmi drezovej batérie. Takáto kuchyňa sa pýši nábytkom s bohatým profilovaním dvierok...


 
obr.jpg

10 rastlín, ktoré môžete pestovať v obyčajnej vode


Je jedno, či je leto, alebo zima. V interiéri nášho bytu môžeme po celý rok pestovať nenáročné bylinky, respektíve rastlinky, na ktoré nepotrebujeme mať ani záhradu, ani veľký kvetináč a ani zem. Bohato nám postačia malé nádoby a obyčajná voda.


 

Primátorské pirohy

Uvarené zemiaky nechajte vychladnúť, potom ich roztlačte a zmiešajte s ...

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 15.12.2017

meniny má: Ivica

podrobný kalendár

22640682

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Ivica | Piatok 15.12.2017 |
ÚvodÚvodná stránka