Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Dekoratívny kus ľadu

 

Pri výrobe ľadu môžeme využiť niekoľko dobrých nápadov a nechať pracovať svoju fantáziu.
 

Dekoratívny kus ľaduPoskytneme vám teda niekoľko tipov:

Kocky ľadu budú pôsobiť dekoratívne, keď ich vyrobíme s akéhokoľvek ovocia, ktoré máme po ruke. Vhodné je najmä hrozno, ale môžeme využiť aj iné ovocie, ak ho pred uložením do formy rozkrájame.


Na výrobu kociek v jarných mesiacoch môžeme použiť aj kvetinky, ako napríklad sedmikrásky, ktoré pred zamrazením čerstvo natrháme, opláchneme vodou a rozložíme na dno formy.

 

Dekoratívny kus ľaduAko netradičné formy na výrobu ľadu môžeme použiť aj plastové vložky z bomboniér. Niektoré druhy bombónov majú totiž zaujímavé tvary.

No a nakoniec... Zvyšky nealko, ale aj alko nápojov vo fľašiach napr. po párty prelejte do foriem na výrobu ľadu a zamrazte. Keď ich pri ďalšej párty použijete, môžete tak vytvárať rôzne farebné kreácie a chuťové kreácie a v opačnom prípade môžete zabrániť riedeniu niektorých nápajov vodou.

Veľmi zaujímavé dielko môže vzniknúť kombináciou správnej formy a napr. využitím zbytkov červeného vína, ovocných štiav a limonád.

 

3.jpg

Mohlo by vás tiež zaujať:

Letné kokteily

Domáce pivo

Ďalšie zaujímavé články, návody a recepty na tému Nápoje

 

© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk

Foto: blog.eurodom.ru, hobbywork.ru, russian.alibaba.com


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

VY EŠTE NEMÁTE REKLAMU NA DOBREJ RADE?

Možnosť textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru


 
citroen prievidza.jpg

Najmodernejší auto showroom nájdete v Prievidzi


Či už ide o budovy, podniky, alebo showroomy, zvykli sme si, že tie s prívlastkom „naj“ objavíme hlavne v Bratislave. Aj preto je príjemným prekvapením, že najmodernejší automobilový showroom budeme môcť navštíviť v Prievidzi.


 
01.jpeg

Ako uvariť vynikajúci džem zo žltého melónu


Žltý (alebo ak chcete cukrový) melón je sám o sebe veľmi zdravá plodina. Cukrové melóny pomáhajú rozpúšťať kyslé soli a bránia tak vytváraniu ľadvinových a žlčových kameňov.


 
obr.jpg

Murované kuchyne sa páčia stále viac


Z južnej Európy preniká do našich kuchýň závan nového štýlu, ktorý si rýchlo nachádza svojich prívržencov aj medzi slovenskými gazdinkami.


 
TIP.JPG

Princíp a inštalácia svetlovodu


Rozsvecovať aj vo dne v priestoroch bez okien je nepohodlné a drahé. Možným riešením takejto situácie je zabudovanie svetlovodu. Počiatočná investícia sa po nejakej dobe vráti, zvýšený komfort bývania sa však prejaví okamžite.


 
02.jpg

Ako si pripraviť kvalitný kompost z listov stromov


Jeseň v záhrade znamená pre mnohých okrem iného úmorné hrabanie lístia, ktoré v sade opadlo zo stromov a následnú otázku – kam s ním? Vyhodiť alebo spáliť? Verte tomu, že obidvoje by bola naozaj veľká škoda.


 

Primátorské pirohy

Uvarené zemiaky nechajte vychladnúť, potom ich roztlačte a zmiešajte s ...

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 22.10.2017

meniny má: Sergej

podrobný kalendár

22261637

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Sergej | Nedeľa 22.10.2017 |
ÚvodÚvodná stránka