banner
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Dekorovanie črepníkov konárikmi

 

OZDOBNÝ ČREPNÍK Z POTULIEK PRÍRODOU A RECYKLOVATEĽNÉHO MATERIÁLU

 

Dekorovanie črepníkov konárikmiDekorovanie črepníkov konárikmi Materiál:

  • prázdna konzerva alebo kartón z mlieka
  • konáriky
  • univerzálne lepidlo alebo lepidlo na drevo
  • záhradnícke nožnice alebo nožík

 

 

Na jarnej prechádzke lesom nájdete určite dostatočné množstvo suchých konárikov, ktoré budete môcť pri tejto práci použiť. Tie potom záhradníckymi nožnicami nastriháte na kúsky o veľkosti od 2 do 5 cm.
 

Dekorovanie črepníkov konárikmi Záleží od vás, či si na oblepenie vyberiete konzervu alebo odstrihnete základ črepníka z obalu z mlieka či iného nápoja. Potom môžete začať so samotným priliepaním vetvičiek na konzervu.

 

 

 

 

Dekorovanie črepníkov konárikmi Vetvičky priliepate podľa vašej chuti, hlavne aby nevyzerali usporiadane. Plochu, ktorú sa rozhodnete prilepiť jednoducho natrite lepidlom na drevo a pritlačte na konzervu.

 


Lepenie potrebuje čas na schnutie. Po každej vrstve by malo dielko min. jednu hodinu schnúť.

 

 

 


Dekorovanie črepníkov konárikmi Tento črepník môžete použiť priamo na zasadenie kvietku , ale v takom prípade by ste do jeho dna museli vyvŕtať dierku, aby mala kadiaľ odtekať prebytočná voda. Potom by ste ale museli pod tento črepník vložiť tanierik. Doporučujeme ho teda používať ako vrchný - ozdobný črepník.

 

 

 

 

Mohlo by vás tiež zaujať:

Dekorovanie mozaikou

Črepník z mušlí

Ďalšie zaujímavé články, rady a návody na tému Dekorovanie

 

© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk

Zdroj: www.kidsweb.de , 1dacha-sad.com,


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 
obr.jpg

Vy ešte nemáte reklamu na DobraRada.sk?


Využite možnosť kvalitnej a výhodnej textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru. Ponúkame vám aj prenájom spätných odkazov z "priateľského" prostredia, ktoré spĺňa podmienky SEO optimalizácie.


 
1.jpg

Falošná perspektíva a rozumné delenie opticky zväčšia vašu záhradu


Snáď jediný prípad, kedy sa oplatí mať v záhrade niečo falošného je vytvorenie falošnej perspektívy . Takto dosiahne vaša záhrada väčšieho dojmu.


 
1.jpg

Najchutnejší recept s húb - hubárov sen


Ak je sezóna dobrá a húb dostatok, mnohí z nás nevedia čo s nimi. Sušíme, mrazíme a nakoniec skončia v pre nás tradičných jedlách akými sú kapustnica, mäsové medailónky s hubami a podobne. Ale ide to aj inak :)


 
obr.jpg

Odstránenie výkvetov z betónového plotu


Plot zo štiepaného betónu imituje vzhľad plotu z neporovnateľne drahšieho štiepaného kameňa.


 
1.jpg

Jedlá sóda ako všestranný pomocník pre pestovateľov


Všetci ju poznáme ako neoceniteľnú prísadu v potravinárstve, no mnohí netušíme, že sóda bikarbóna je našim spojencom aj v záhrade či pri pestovaní rastlín v byte. Ide pritom o pomocníka, ktorý je účinný, ekologický a lacný.


 

Rozmýšľate nad vytvorením eshopu? Prečítajte si ako na to

Na internete nájdete množstvo firiem, ktoré vám ponúkajú riešenia na tvorbu eshopu. Prečítajte si 5 tipov, na ktoré by ste mali pamätať už na začiatku.

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

27772317

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Matúš | Sobota 21.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka