Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Domáca horúca čokoláda

 

- 150 g horkej čokolády
- 1 vanilkový struk
- 1l mlieka
- 2 PL cukru
- šľahačka

Vanilkový struk pozdĺžne narežte a vyberte z neho dužinu. Do hrnca dať zvariť mlieko spolu s vanilkovou dužinou a strukom, zvariť a zobrať z platne. Čokoládu nalámať na kúsky a spolu s cukrom pridať do hrnca s mliekom a pomaly miešať, kým sa neroztopia. Potom vybrať vanilkový struk a čokoládu naliať do pripravených šálok. Ozdobiť ju môžete šľahačkou.
 
 
Domáca horúca čokoláda
 
 

Mohlo by vás tiež zaujať:

Vianočné kokteily a punče na zahriatie i príjemné chvíle pri krbe

Ajurvédsky nápoj „Lassi“ si pripravíte ľahko sami

Ďalšie fajnové recepty na Nápoje


© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk

 
Foto: citywoman.info

 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

VY EŠTE NEMÁTE REKLAMU NA DOBREJ RADE?

Možnosť textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru


 
5.jpg

Interiérový detox: upratovanie ako očista


Chaos a neporiadok spomaľujú tok energie a vytvárajú priestor pre hromadenie zlej energie s negatívnym vplyvom na náš život.


 
obr.JPG

TOP 10 účinkov oleja zo semienok rasce


Možno ste sa v lekárňach stretli s prípravkom "Rascový olej". A možno ani netušíte, aké blahodarné účinky má tento prípravok na váš organizmus. Olej zo semienok čiernej rasce je dôležitý liečivý olej.


 
obr.jpg

Ochrana dreva v stavebných konštrukciách podkrovia


V článku „Dizajnové riešenia interiéru miniatúrneho podkrovia“ sme spomínali že dodnes sa pojem podkrovie v niektorých prípadoch spája s pojmom skladisko.


 
obr.JPG

Vyrobte si domáci prírodný acylpyrin


Tento liek má aj napriek obrovskému komerčnému úspechu úplne obyčajné korene a jeho podstata spočíva v úplne obyčajnom strome v našich končinách zvanom vŕba. Táto bola zdrojom úľavy pre chorých po celé stáročia.


 

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...

dnes je: 15.12.2018

meniny má: Ivica

podrobný kalendár

25413395

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Ivica | Sobota 15.12.2018 |
ÚvodÚvodná stránka