banner
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Dóza s ružou

Dózu zatrite bielou akrylovou farbou a nechajte dobre usušiť. Potom vystrihnete zo servítky motív ruže, ktorý chcete použiť. Pri bežných dózach vám bude postačovať aj polovička servítky. Potrebujeme:

- kávovú alebo inú zaujímavú dózu
- servítku s motívom ruže
- akrylovú bielu farbu
- lepidlo na servítky
- štetec
- nožnice


Postup:

 

Dózu zatrite bielou akrylovou farbou a nechajte dobre usušiť. Potom vystrihnete zo servítky motív ruže, ktorý chcete použiť. Pri bežných dózach vám bude postačovať aj polovička servítky. Zo servítky odoberte spodné vrstvy a ponechajte len hornú vrstvu, ktorej sa nachádza potlač. Smerom potlačou nahor ju potom položte opatrne na dózu a nanášajte na ňu lepidlo smerom od stredu do vonku. Nechajte dobre zaschnúť.

 

Po usušení upravte odstávajúce okraje servítky a skontrolujte, či sa servítka nikde neuvoľňuje. Pre prípad ju môžete ešte raz prejsť lepidlom.
Ak chcete svoje dielko doviesť k dokonalosti, môžete ešte dózu pretrieť vodeodolným priehľadným lakom, aby sa pri dennodennom používaní nepoškodila. Ak však použijete kvalitné lepidlo na servítkovú techniku, nemalo by takéto poškodenie hroziť.
 


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 
obr.jpg

Vy ešte nemáte reklamu na DobraRada.sk?


Využite možnosť kvalitnej a výhodnej textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru. Ponúkame vám aj prenájom spätných odkazov z "priateľského" prostredia, ktoré spĺňa podmienky SEO optimalizácie.


 
obr.jpg

FASHION SUMMER EVENT S BORISOM HANEČKOM


19. september 2019, ROYAL PALACE *****
Turčianske Teplice


 
1.jpg

Falošná perspektíva a rozumné delenie opticky zväčšia vašu záhradu


Snáď jediný prípad, kedy sa oplatí mať v záhrade niečo falošného je vytvorenie falošnej perspektívy . Takto dosiahne vaša záhrada väčšieho dojmu.


 
1.jpg

Najchutnejší recept s húb - hubárov sen


Ak je sezóna dobrá a húb dostatok, mnohí z nás nevedia čo s nimi. Sušíme, mrazíme a nakoniec skončia v pre nás tradičných jedlách akými sú kapustnica, mäsové medailónky s hubami a podobne. Ale ide to aj inak :)


 
obr.jpg

Odstránenie výkvetov z betónového plotu


Plot zo štiepaného betónu imituje vzhľad plotu z neporovnateľne drahšieho štiepaného kameňa.


 
1.jpg

Jedlá sóda ako všestranný pomocník pre pestovateľov


Všetci ju poznáme ako neoceniteľnú prísadu v potravinárstve, no mnohí netušíme, že sóda bikarbóna je našim spojencom aj v záhrade či pri pestovaní rastlín v byte. Ide pritom o pomocníka, ktorý je účinný, ekologický a lacný.


 

Rozmýšľate nad vytvorením eshopu? Prečítajte si ako na to

Na internete nájdete množstvo firiem, ktoré vám ponúkajú riešenia na tvorbu eshopu. Prečítajte si 5 tipov, na ktoré by ste mali pamätať už na začiatku.

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

27732152

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Eugénia | Streda 18.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka