Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Ak máte šikovné ruky, alebo ste tak trošku domáci kutil, sadnite si so svojimi ratolesťami a vytvorte spoločne valentínsky darček pre vašu "lásku".

SYMBOLOM LÁSKY JE SRDCE

Inšpirácie na valentínsky darček Táto bonbónová dóza je "recyklovaná" pomocou servítkovej techniky, ktorú už určite dôverne poznáte.

Keď ju naplníte čerstvými ružovými lupienkami, môžete do nej uložiť malý darček. Verím, že pri toľkej vašej kreativite a snahe dokonca ako výplň postačí aj niekoľko sladkostí, ktoré váš "milovaný/ milovaná" tak hriešne rád papá večer pri TV.

Ďalšou, iste trošku náročnejšou alternatívou, je box na papierové vreckovky, či obrúsky. Je určený hlavne pre tých, ktorý sa radi pohrávajú s drevom (vhodnou náhradou však môže byť aj tvrdý kartónový papier). Vyrobený box natrieme základnou farbou a to ostatné za nás znovu vyrieši servítková technika.

 

Inšpirácie na valentínsky darček
Inšpirácie na valentínsky darček

No a mnoho mamičiek iste poteší aj takéto jednoduché, milé srdiečko darované z lásky.

Kto si však trúfa na niečo náročnejšie, môže to skúsiť s  pekným srdiečkom s farebnými kamienkami. Ak zvládnete jedno, pokračujte ďalej a vytvorte niekoľko zavesných srdiečok, ktoré zavesíte na 2 skrížene špajdle a umiesnite na háčik na strope.

 

Inšpirácie na valentínsky darček

No a vrcholom vašej zručnosti by bolo takéto prekrásne badiánové srdce s perlami...

 

Inšpirácie na valentínsky darček

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Jednoduchá valentínka

Originálne valentínske dekorácie

Ďalšie články a návody na tému Valentín

 

© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk, alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, nás kontaktujte na adrese info@dobrarada.sk

Foto: gogoritas.com, creadoo.com, schnabulierwanze.de, homedesign-amur.com, forlove.com.ua, youtube.com, home-sweet.ru, freshideen.com,


 
obr.jpg

5 vecí, na ktoré by ste nemali zabudnúť pri výbere práčky


Viete, že prvá práčka bola zostrojená už v roku 1767? Je to tak. Dnes natrafíte v obchodoch na veľké množstvo práčok s najrozmanitejšími funkciami od tých najznámejších až po úplne neznáme značky. Ako sa v nich orientovať?


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

VY EŠTE NEMÁTE REKLAMU NA DOBREJ RADE?

Možnosť textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru


 
TIP.jpg

Nezabudnite na starostlivosť o krb


To ako často budete krb či krbové kachle čistiť závisí od kvality dreva a tom, či je dostatočne vysušené, ale tiež napríklad na používanie vzduchových ventilov.


 
title.jpg

Domáce citrónovo - zázvorové cukríky proti kašľu


Podráždené hrdlo patrí k problémom, ktorý nás núti k nepríjemnému kašľu. Ten zvýši bolesť hrdla a nastávajú nepríjemné dni, v ktorých nás okolie vidí s vreckovkou narazenou na nose.


 
TIP.jpg

Nové izolačné materiály šetria nielen peňaženku ale aj priestor


Písmenami PUR sa označuje pevná a ľahká plastická hmota, čo je polymér vyrábaný tzv. polyadíciou diizokyanátov a dvoj- alebo viacsýtnych alkoholov za vzniku karbonátovej (uretanovej) väzby.


 
01.jpg

Liek menom rasca


Rasca sa tak už v staroveku stala neodmysliteľnou súčasťou výbavy liečiteľov a korenárov a tiež pradávnych receptov na zdravie.
Rasca obsahuje silice, triesloviny, bielkoviny, olej, sacharidy, ale aj zdravie veľmi prospešné flavonoidy.


 

Koláč Haam

Múku a vajcia zmiešajte, pridajte maslo a práškový cukor. Prilejte mli ...

dnes je: 15.10.2018

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

25026481

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Terézia | Pondelok 15.10.2018 |
ÚvodÚvodná stránka