Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Ak máte šikovné ruky, alebo ste tak trošku domáci kutil, sadnite si so svojimi ratolesťami a vytvorte spoločne valentínsky darček pre vašu "lásku".

SYMBOLOM LÁSKY JE SRDCE

Inšpirácie na valentínsky darček Táto bonbónová dóza je "recyklovaná" pomocou servítkovej techniky, ktorú už určite dôverne poznáte.

Keď ju naplníte čerstvými ružovými lupienkami, môžete do nej uložiť malý darček. Verím, že pri toľkej vašej kreativite a snahe dokonca ako výplň postačí aj niekoľko sladkostí, ktoré váš "milovaný/ milovaná" tak hriešne rád papá večer pri TV.

Ďalšou, iste trošku náročnejšou alternatívou, je box na papierové vreckovky, či obrúsky. Je určený hlavne pre tých, ktorý sa radi pohrávajú s drevom (vhodnou náhradou však môže byť aj tvrdý kartónový papier). Vyrobený box natrieme základnou farbou a to ostatné za nás znovu vyrieši servítková technika.

 

Inšpirácie na valentínsky darček
Inšpirácie na valentínsky darček

No a mnoho mamičiek iste poteší aj takéto jednoduché, milé srdiečko darované z lásky.

Kto si však trúfa na niečo náročnejšie, môže to skúsiť s  pekným srdiečkom s farebnými kamienkami. Ak zvládnete jedno, pokračujte ďalej a vytvorte niekoľko zavesných srdiečok, ktoré zavesíte na 2 skrížene špajdle a umiesnite na háčik na strope.

 

Inšpirácie na valentínsky darček

No a vrcholom vašej zručnosti by bolo takéto prekrásne badiánové srdce s perlami...

 

Inšpirácie na valentínsky darček

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Jednoduchá valentínka

Originálne valentínske dekorácie

Ďalšie články a návody na tému Valentín

 

© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk, alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, nás kontaktujte na adrese info@dobrarada.sk

Foto: gogoritas.com, creadoo.com, schnabulierwanze.de, homedesign-amur.com, forlove.com.ua, youtube.com, home-sweet.ru, freshideen.com,


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

VY EŠTE NEMÁTE REKLAMU NA DOBREJ RADE?

Možnosť textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru


 
01.jpg

Domáce hnojivo zo žihľavy


Zelené hnojenie sa stáva čoraz populárnejším medzi ľuďmi, ktorí si chcú dopestovať zdravotne bezpečné plodiny, bez používania chemikálií. Spôsobom, ako dostať do pôdy potrebné živiny, a pritom zachovať nezávadné prostredie pre ostatné rastliny, živ


 
obr.jpg

Porézne a neporézne materiály v stavebníctve


Vo veľmi širokej ponuke výrobcov lepidiel je niekedy ťažké sa orientovať. Pred výberom najvhodnejšieho lepidla je dobré poznať niektoré základné pravidlá, ktoré nám pomôžu.


 
obr.jpg

Ako na čistenie umelého potoka


Hneď, ako vypneme vodný systém v potoku a odtok vody z neho, vyčistíme riečisko od kameňov a štrku. Kamene, ktoré vyberieme z potoka, bude potrebné pred ďalším použitím opláchnuť prúdom vody od bahna a nečistôt.


 
02a.jpg

Ako si vypestovať nádherný živý plot z vŕby + bonus


V dnešnom návode vás naučíme, ako si jednoducho vypestovať imidžový živý plot z vŕbového prútia. Tento je na rozdiel od vysadených kríkov do živých plotov, hotový veľmi rýchlo - okolo menšej záhrady ho dokážeme pri troche šikovnosti vysadiť aj poč


 

Hovädzie mäso s citrónom

Pliecko uvarte a nakrájajte na plátky. Najemno nakrájanú cibuľu speňte ...

dnes je: 23.5.2018

meniny má: Želmíra

podrobný kalendár

23888109

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Želmíra | Streda 23.5.2018 |
ÚvodÚvodná stránka