Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Ak máte šikovné ruky, alebo ste tak trošku domáci kutil, sadnite si so svojimi ratolesťami a vytvorte spoločne valentínsky darček pre vašu "lásku".

SYMBOLOM LÁSKY JE SRDCE

Inšpirácie na valentínsky darček Táto bonbónová dóza je "recyklovaná" pomocou servítkovej techniky, ktorú už určite dôverne poznáte.

Keď ju naplníte čerstvými ružovými lupienkami, môžete do nej uložiť malý darček. Verím, že pri toľkej vašej kreativite a snahe dokonca ako výplň postačí aj niekoľko sladkostí, ktoré váš "milovaný/ milovaná" tak hriešne rád papá večer pri TV.

Ďalšou, iste trošku náročnejšou alternatívou, je box na papierové vreckovky, či obrúsky. Je určený hlavne pre tých, ktorý sa radi pohrávajú s drevom (vhodnou náhradou však môže byť aj tvrdý kartónový papier). Vyrobený box natrieme základnou farbou a to ostatné za nás znovu vyrieši servítková technika.

 

Inšpirácie na valentínsky darček
Inšpirácie na valentínsky darček

No a mnoho mamičiek iste poteší aj takéto jednoduché, milé srdiečko darované z lásky.

Kto si však trúfa na niečo náročnejšie, môže to skúsiť s  pekným srdiečkom s farebnými kamienkami. Ak zvládnete jedno, pokračujte ďalej a vytvorte niekoľko zavesných srdiečok, ktoré zavesíte na 2 skrížene špajdle a umiesnite na háčik na strope.

 

Inšpirácie na valentínsky darček

No a vrcholom vašej zručnosti by bolo takéto prekrásne badiánové srdce s perlami...

 

Inšpirácie na valentínsky darček

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Jednoduchá valentínka

Originálne valentínske dekorácie

Ďalšie články a návody na tému Valentín

 

© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk, alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, nás kontaktujte na adrese info@dobrarada.sk

Foto: gogoritas.com, creadoo.com, schnabulierwanze.de, homedesign-amur.com, forlove.com.ua, youtube.com, home-sweet.ru, freshideen.com,


 
obr.jpg

Kurz spracovania vlny

3-dňový kurz spracovania vlny. Naučíte sa v ňom spriadať na kolovrátku, plstiť a zhotoviť ručné výrobky z vlny pre Plstenie vlnykrásu, radosť aj úžitok.


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

VY EŠTE NEMÁTE REKLAMU NA DOBREJ RADE?

Možnosť textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru


 
rovina.jpg

Netušené možnosti využitia pracovných nástrojov


Zruční domáci kutilovia vedia, ako si pomôcť bežným pracovným náradím pri činnosti, ktorá je často krát na míle vzdialená účelu týchto nástrojov. Pre vás ostatných máme niekoľko zaujímavých tipov.


 
obr.jpg

Prečo práve kontajnerové domy?

Stále populárnejším konštrukčným prvkom sa v celosvetovom meradle stávajú prepravné kontajnery. Kovové boxy, ktorých pôvodná funkciou bola ochrana a poskytnutie úložného priestoru pre rozličné materiály a suroviny, sú v stále hojnejšom počte...


 
b.jpg

Pevné kotvenie plota pomocou zemných skrutiek


Predpokladom spoľahlivého oplotenia sú dobre ukotvené stĺpiky, ktoré sa používajú v rôznych typoch v závislosti od druhu plota. Výhodné riešenie je kotvenie záhradných stavieb (vrátane plotových stĺpikov) v zemných skrutkách.


 
01.jpg

Liečivé účinky droždia

Droždie v podstate nie je nič iné, ako zlisované pivné kvasinky s prímesou múky, nemá príliš obľúbenú chuť a používame ho na to, aby nám krásne vykyslo cesto. Droždie však oddávna patrilo k liečiteľskej výbave obyčajných ľudí, ...


 

Placky z chleba

Do mlieka namočte chlieb, po určitej dobe rukou rozmrvte, aby ste dosi ...

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

dnes je: 22.2.2018

meniny má: Etela

podrobný kalendár

23098084

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Etela | Štvrtok 22.2.2018 |
ÚvodÚvodná stránka