Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Ak máte šikovné ruky, alebo ste tak trošku domáci kutil, sadnite si so svojimi ratolesťami a vytvorte spoločne valentínsky darček pre vašu "lásku".

SYMBOLOM LÁSKY JE SRDCE

Inšpirácie na valentínsky darček Táto bonbónová dóza je "recyklovaná" pomocou servítkovej techniky, ktorú už určite dôverne poznáte.

Keď ju naplníte čerstvými ružovými lupienkami, môžete do nej uložiť malý darček. Verím, že pri toľkej vašej kreativite a snahe dokonca ako výplň postačí aj niekoľko sladkostí, ktoré váš "milovaný/ milovaná" tak hriešne rád papá večer pri TV.

Ďalšou, iste trošku náročnejšou alternatívou, je box na papierové vreckovky, či obrúsky. Je určený hlavne pre tých, ktorý sa radi pohrávajú s drevom (vhodnou náhradou však môže byť aj tvrdý kartónový papier). Vyrobený box natrieme základnou farbou a to ostatné za nás znovu vyrieši servítková technika.

 

Inšpirácie na valentínsky darček
Inšpirácie na valentínsky darček

No a mnoho mamičiek iste poteší aj takéto jednoduché, milé srdiečko darované z lásky.

Kto si však trúfa na niečo náročnejšie, môže to skúsiť s  pekným srdiečkom s farebnými kamienkami. Ak zvládnete jedno, pokračujte ďalej a vytvorte niekoľko zavesných srdiečok, ktoré zavesíte na 2 skrížene špajdle a umiesnite na háčik na strope.

 

Inšpirácie na valentínsky darček

No a vrcholom vašej zručnosti by bolo takéto prekrásne badiánové srdce s perlami...

 

Inšpirácie na valentínsky darček

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Jednoduchá valentínka

Originálne valentínske dekorácie

Ďalšie články a návody na tému Valentín

 

© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk, alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, nás kontaktujte na adrese info@dobrarada.sk

Foto: gogoritas.com, creadoo.com, schnabulierwanze.de, homedesign-amur.com, forlove.com.ua, youtube.com, home-sweet.ru, freshideen.com,


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

VY EŠTE NEMÁTE REKLAMU NA DOBREJ RADE?

Možnosť textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru


 
obr.jpg

Ako postupovať pri stavbe kúpacieho jazierka

Tzv. kúpacie jazierko je najkrajší a najinteligentnejší spôsob, ako sa pri kúpaní na vlastnej záhrade priblížiť čo najviac k prírode.


 
01.jpg

Ako si pripraviť to najlepšie čatní?


Čatní je tradičná pochúťka indickej kuchyne, ktorá dochucuje hlavné jedlo, doplňuje fádny pokrm a jasnou farbou zdobí stôl. Drvivá väčšina z vás sa s týmto pokrmom už stretla a receptov na jeho prípravu je na internete neúrekom. My máme ten naj! :)


 
obr.jpg

Požiadavky na schodisko


Schodiskový priestor musí byť od podkrovného a pivničného priestoru oddelený. Schodiskový priestor musí mať vetranie a má mať priame denné osvetlenie. V tom istom schodiskovom ramene nesmú schodiskové stupne meniť svoje výšky ani šírky.


 
01.jpg

Hubári, skúsili ste už takýto šalát?


Kombinácia fazule z konzervy s tepelne upravenými hubami a uhorkou je možno pre niekoho veľmi netradičná, no takýto šalát je nielenže úspešný, ale tiež jeho príprava trvá len pár minút. Vyskúšate? Tu je recept :)


 

Kuracie soté variant

Kuracie prsia umyte a pokrájajte na tenké rezance. Pripravené mäso zmi ...

dnes je: 16.8.2018

meniny má: Leonard

podrobný kalendár

24479264

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Leonard | Štvrtok 16.8.2018 |
ÚvodÚvodná stránka