Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Ak máte šikovné ruky, alebo ste tak trošku domáci kutil, sadnite si so svojimi ratolesťami a vytvorte spoločne valentínsky darček pre vašu "lásku".

SYMBOLOM LÁSKY JE SRDCE

Inšpirácie na valentínsky darček Táto bonbónová dóza je "recyklovaná" pomocou servítkovej techniky, ktorú už určite dôverne poznáte.

Keď ju naplníte čerstvými ružovými lupienkami, môžete do nej uložiť malý darček. Verím, že pri toľkej vašej kreativite a snahe dokonca ako výplň postačí aj niekoľko sladkostí, ktoré váš "milovaný/ milovaná" tak hriešne rád papá večer pri TV.

Ďalšou, iste trošku náročnejšou alternatívou, je box na papierové vreckovky, či obrúsky. Je určený hlavne pre tých, ktorý sa radi pohrávajú s drevom (vhodnou náhradou však môže byť aj tvrdý kartónový papier). Vyrobený box natrieme základnou farbou a to ostatné za nás znovu vyrieši servítková technika.

 

Inšpirácie na valentínsky darček
Inšpirácie na valentínsky darček

No a mnoho mamičiek iste poteší aj takéto jednoduché, milé srdiečko darované z lásky.

Kto si však trúfa na niečo náročnejšie, môže to skúsiť s  pekným srdiečkom s farebnými kamienkami. Ak zvládnete jedno, pokračujte ďalej a vytvorte niekoľko zavesných srdiečok, ktoré zavesíte na 2 skrížene špajdle a umiesnite na háčik na strope.

 

Inšpirácie na valentínsky darček

No a vrcholom vašej zručnosti by bolo takéto prekrásne badiánové srdce s perlami...

 

Inšpirácie na valentínsky darček

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Inšpirácie na valentínsky darček

 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Jednoduchá valentínka

Originálne valentínske dekorácie

Ďalšie články a návody na tému Valentín

 

© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk, alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, nás kontaktujte na adrese info@dobrarada.sk

Foto: gogoritas.com, creadoo.com, schnabulierwanze.de, homedesign-amur.com, forlove.com.ua, youtube.com, home-sweet.ru, freshideen.com,


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

VY EŠTE NEMÁTE REKLAMU NA DOBREJ RADE?

Možnosť textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru


 
obr.jpg

Opravujeme strop


Možno vás pri pohľade na strop napadne myšlienka, že by si zaslúžil vašu starostlivosť. Do očí vás bijú nepekné nerovnosti, škaredé škáry, už dávno stratil lesk a zdobí ho len zastaraná špina?


 
01.JPG

Kubánske oregano vám pomôže proti nádche i moliam


Čaj z oregana pomáha aj pri astme, žalúdočných ťažkostiach a vysokom krvnom tlaku. Využijeme ho aj na drobné poranenia, ako sú odreniny, štípance a popáleniny. Upokojuje tiež bolesť a urýchľuje proces hojenia.


 
obr.jpg

Škola numerológie vo Zvolene


Pomocou čísiel je možné si uvedomiť výzvy, ktorým v živote čelíme, porozumieť súvislostiam, odhaľujúcim našu osobnosť a pochopiť seba samého. A tým začať napĺňať svoje poslanie v tomto živote.
Od 26.1. raz do mesiaca v sobotu, 5 lekcií


 
obr.jpg

Výroba a montáž parapetnej pohovky vlastnými rukami


V mnohých prípadoch nie je potrebné volať k výrobe parapetnej pohovky špecializovanú firmu, zvlášť, ak ste zručný stolár.


 
obr.jpg

Propolis: zázračný dar od včiel


Popri mede a materskej kašičke vyzerá propolis ako menejcenný včelí produkt. Nedajte sa oklamať prvým dojmom. Chrípka, zhoršená imunita, ale aj nepríjemné plesne na koži, paradentóza alebo len obyčajné odreniny.


 

Talianske hovädzie roštenky

Roštenky na okrajoch narežte, naklepte, osoľte, okoreňte a potrite pre ...

dnes je: 20.1.2019

meniny má: Dalibor

podrobný kalendár

25646763

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Dalibor | Nedeľa 20.1.2019 |
ÚvodÚvodná stránka