banner
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Jednoduchá jarná dekorácia


Jednoduchá jarná dekorácia DEKORÁCIA NA STÔL

  • rôzne zelené vetvičky
  • čučoriedkové vetvičky
  • zopár pekných veľkých listov
  • lyko
  • 5-6 špajdlí
  • 5-6 narcisov s cibuľkami
  • užší pruh aranžovacej hmoty


Zelené vetvičky zbaviť zbytočných výhonkov v spodnej časti, aby sa nám ľahko a bez problémov dali zviazať. Cibuľky narcisov očistiť od zeme a prepichnúť zhora nadol špajdľou. A lyko položiť do nádoby s vodou aby sa napilo.

Potom už len stačí sledovať obrázok a dielko sa vám určite vydarí.
Usporiadajte zelené vetvičky do kytice, umiestnite do aranžovacej hmoty, ktorú si musíme vymerať presne tak, aby sa na tesno vmestila do vázy, ktorú plánujeme použiť. Potom do hmoty napichnite aj narcisy prepichnuté zhora nadol špajdľou.

Posledné dookola hmoty rozmiesnite čučoriedkové konáriky, popr. veľké listy. Kytičku musíte pri aranžovaní stále otáčať a dbať na to, aby boli jej zložky pravidelne rozložené.

Spodné časti kvetiniek môžete obviazať mokrým lykom a celé dielko vložíme do pripravenej vázy, či nádoby. Nezabúdajte dekoráciu každý deň rosiť kvôli narcisovým cibuľkám.

 

Mohlo by vás tiež zaujať:

Košík z drôtu

Dekorovanie balkónov

Ďalšie zaujímavé články, rady a tipy na tému Dekorovanie

 

© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk

 


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 
obr.jpg

Vy ešte nemáte reklamu na DobraRada.sk?


Využite možnosť kvalitnej a výhodnej textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru. Ponúkame vám aj prenájom spätných odkazov z "priateľského" prostredia, ktoré spĺňa podmienky SEO optimalizácie.


 
1.jpg

Falošná perspektíva a rozumné delenie opticky zväčšia vašu záhradu


Snáď jediný prípad, kedy sa oplatí mať v záhrade niečo falošného je vytvorenie falošnej perspektívy . Takto dosiahne vaša záhrada väčšieho dojmu.


 
1.jpg

Najchutnejší recept s húb - hubárov sen


Ak je sezóna dobrá a húb dostatok, mnohí z nás nevedia čo s nimi. Sušíme, mrazíme a nakoniec skončia v pre nás tradičných jedlách akými sú kapustnica, mäsové medailónky s hubami a podobne. Ale ide to aj inak :)


 
obr.jpg

Odstránenie výkvetov z betónového plotu


Plot zo štiepaného betónu imituje vzhľad plotu z neporovnateľne drahšieho štiepaného kameňa.


 
1.jpg

Jedlá sóda ako všestranný pomocník pre pestovateľov


Všetci ju poznáme ako neoceniteľnú prísadu v potravinárstve, no mnohí netušíme, že sóda bikarbóna je našim spojencom aj v záhrade či pri pestovaní rastlín v byte. Ide pritom o pomocníka, ktorý je účinný, ekologický a lacný.


 

Rozmýšľate nad vytvorením eshopu? Prečítajte si ako na to

Na internete nájdete množstvo firiem, ktoré vám ponúkajú riešenia na tvorbu eshopu. Prečítajte si 5 tipov, na ktoré by ste mali pamätať už na začiatku.

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...

dnes je: 21.9.2019

meniny má: Matúš

podrobný kalendár

27772276

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Matúš | Sobota 21.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka