banner
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Jesenné vence a dekorácie

 

Jeseň nám už niekoľko týždňov dokazuje, že sa s konečnou platnosťou ujala žezla. Lístie na stromoch sfarbuje do žlta a červena. Plody prírody, ktoré nestihli dozrieť počas teplých letných dní, na to práve dostávajú poslednú príležitosť.
Zastavte sa na svojich prechádkzach prírodou alebo nazrite do čarovnej záhrady... iste v nich nájdete dostatok materiálu na jesenné dekorácie, ktoré zútulnia vaše príbytky a ohrejú ich atmosféru.

 

Jesenné vence a dekorácie

 

Väčšinu dekorácií na našich obrázkoch je možné zhotoviť jednoduchými technológiami, ktoré nájdete na našich stránkach. Postačí vám len trochu fantázie, levidlo, korpus venca, povrázok, nôž či nožnice a výsledkom bude nielen zaujímavá dekorácia, ale aj skrátenie sychravého odbobia a dlhého čakania na pani Zimu.

 

Jesenné vence a dekorácie

 

Jesenné vence a dekorácie

 

Jesenné vence a dekorácie

 

Jesenné vence a dekorácie

 

Jesenné vence a dekorácie

 

Jesenné vence a dekorácie

 

Jesenné vence a dekorácie

 
 

Mohlo by vás tiež zaujať:

Servítková technika na črepníky

Postup práce na niektoré venčeky

Čítajte aj ďalšie zaujímavé články v sekcii Dekorovanie

 

© WEBY GROUP

Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk

 

Foto: hs-abschluss.tsn.at, landfrauen-merdingen.de,


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 
obr.jpg

Vy ešte nemáte reklamu na DobraRada.sk?


Využite možnosť kvalitnej a výhodnej textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru. Ponúkame vám aj prenájom spätných odkazov z "priateľského" prostredia, ktoré spĺňa podmienky SEO optimalizácie.


 
obr.jpg

FASHION SUMMER EVENT S BORISOM HANEČKOM


19. september 2019, ROYAL PALACE *****
Turčianske Teplice


 
1.jpg

Falošná perspektíva a rozumné delenie opticky zväčšia vašu záhradu


Snáď jediný prípad, kedy sa oplatí mať v záhrade niečo falošného je vytvorenie falošnej perspektívy . Takto dosiahne vaša záhrada väčšieho dojmu.


 
1.jpg

Najchutnejší recept s húb - hubárov sen


Ak je sezóna dobrá a húb dostatok, mnohí z nás nevedia čo s nimi. Sušíme, mrazíme a nakoniec skončia v pre nás tradičných jedlách akými sú kapustnica, mäsové medailónky s hubami a podobne. Ale ide to aj inak :)


 
obr.jpg

Odstránenie výkvetov z betónového plotu


Plot zo štiepaného betónu imituje vzhľad plotu z neporovnateľne drahšieho štiepaného kameňa.


 
1.jpg

Jedlá sóda ako všestranný pomocník pre pestovateľov


Všetci ju poznáme ako neoceniteľnú prísadu v potravinárstve, no mnohí netušíme, že sóda bikarbóna je našim spojencom aj v záhrade či pri pestovaní rastlín v byte. Ide pritom o pomocníka, ktorý je účinný, ekologický a lacný.


 

Rozmýšľate nad vytvorením eshopu? Prečítajte si ako na to

Na internete nájdete množstvo firiem, ktoré vám ponúkajú riešenia na tvorbu eshopu. Prečítajte si 5 tipov, na ktoré by ste mali pamätať už na začiatku.

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

27732191

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Eugénia | Streda 18.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka