banner
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Mramorované vajíčka

 

 

Mramorované vajíčka 

b.jpg 

Mramorované vajíčka Tieto vajíčka sú mramorované na báze lepidla na tapety. 10-12 cm vysokú nádobu naplním silne zriedeným lepidlom na tapety tak, aby sa vajíčko dalo do neho celé ponoriť. Do lepidla môžete pridať zbytky olejových farieb, ale doporučujeme ich ešte pred pridaním do lepidla ľahko zriediť riedidlom - doporučujeme účinok vyskúšať.

Farbu do lepidla pridávame tak, že z dvoch – troch farieb kvapneme len niekoľko kvapiek na povrch lepidla v nádobe a mierne premiešame tenkou tyčinkou.

Vyfúknuté vajíčka napichnite na špajdľu alebo tenké ihlu na ražničie (vrchná dierka musí byť tak malá, že v nej špic zostane pevne držať a vajíčko sa nehýbe).

Vajíčko namočíme do zafarbeného lepidla a točíme ním tak rýchlo, ako sa nám dá.
Vajíčko vyberieme, uložíme tak, aby lepidlo na ňom zaschlo bez dotyku s inou plochou. Zapichnite ho na špajdli trebárs do zeme v črepníku, ktorý si pripravíte vopred. Nezabúdajte, že lepidlo bude trochu stekať.
A ak nebudete vajíčka točiť, dosiahnete takýto efekt.

 

d.jpg f.jpg

 

 

Mohlo by vás tiež zaujať:

Vajíčka zdobené perličkami (lepenými)

Veselé vajíčka z črepníkov

Ďalšie zaujímavé články, rady a návody na tému Veľkonočné dekorácie

 

© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk

 


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 
obr.jpg

Vy ešte nemáte reklamu na DobraRada.sk?


Využite možnosť kvalitnej a výhodnej textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru. Ponúkame vám aj prenájom spätných odkazov z "priateľského" prostredia, ktoré spĺňa podmienky SEO optimalizácie.


 
obr.jpg

FASHION SUMMER EVENT S BORISOM HANEČKOM


19. september 2019, ROYAL PALACE *****
Turčianske Teplice


 
1.jpg

Falošná perspektíva a rozumné delenie opticky zväčšia vašu záhradu


Snáď jediný prípad, kedy sa oplatí mať v záhrade niečo falošného je vytvorenie falošnej perspektívy . Takto dosiahne vaša záhrada väčšieho dojmu.


 
1.jpg

Najchutnejší recept s húb - hubárov sen


Ak je sezóna dobrá a húb dostatok, mnohí z nás nevedia čo s nimi. Sušíme, mrazíme a nakoniec skončia v pre nás tradičných jedlách akými sú kapustnica, mäsové medailónky s hubami a podobne. Ale ide to aj inak :)


 
obr.jpg

Odstránenie výkvetov z betónového plotu


Plot zo štiepaného betónu imituje vzhľad plotu z neporovnateľne drahšieho štiepaného kameňa.


 
1.jpg

Jedlá sóda ako všestranný pomocník pre pestovateľov


Všetci ju poznáme ako neoceniteľnú prísadu v potravinárstve, no mnohí netušíme, že sóda bikarbóna je našim spojencom aj v záhrade či pri pestovaní rastlín v byte. Ide pritom o pomocníka, ktorý je účinný, ekologický a lacný.


 

Rozmýšľate nad vytvorením eshopu? Prečítajte si ako na to

Na internete nájdete množstvo firiem, ktoré vám ponúkajú riešenia na tvorbu eshopu. Prečítajte si 5 tipov, na ktoré by ste mali pamätať už na začiatku.

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

27732568

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Eugénia | Streda 18.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka