banner
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Pribíjanie klincov


pritlkanie klincov.jpg1. Ak potrebujete pribiť kratší klinček a neviete ho uchopiť do prstov, pomôžte si jednoducho kúskom kartónu. Vystrihnite, alebo vyrežte do neho otvor na požadovanú šírku klinca- podľa nášho obrázku. Toto pribíjanie klincov bude určite bezbolestné ;o)))2. Ak je klinec príliš ostrý, môže drevo rozštiepiť do hĺbky. Preto sa doporučuje nepoužívať na štiepivé drevo hrubé klince, ale čím najtenšie a hlavne nie príliš ostré. V opačnom prípade je dobré špic klinca „zatupiť“ úderom kladiva, alebo odštiknúť štikacími kliešťami.


neviditelny klinec.jpg3. „Neviditeľné“ pribíjanie klincov
Kus dreva opatrne odlúpnite dlátom, tak aby na jednej strane zostal držať s drevom. Po pribití klinca ho pozorne zalepte na miesto. Viď obrázok.


neviditelny klinec 2.jpgĎalšia možná technika je tzv. utopenie klinca.
Na hlavičku pribíjaného klinca priložíte kovový klin, popr. ďalší klinec- viď obrázok a klinec pribijete hlbšie do vrchnej vrstvy dreva. Vzniknutú jamku, môžete ošetriť glejom na drevo, alebo lepidlom.

 


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 
obr.jpg

Vy ešte nemáte reklamu na DobraRada.sk?


Využite možnosť kvalitnej a výhodnej textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru. Ponúkame vám aj prenájom spätných odkazov z "priateľského" prostredia, ktoré spĺňa podmienky SEO optimalizácie.


 
obr.jpg

FASHION SUMMER EVENT S BORISOM HANEČKOM


19. september 2019, ROYAL PALACE *****
Turčianske Teplice


 
1.jpg

Falošná perspektíva a rozumné delenie opticky zväčšia vašu záhradu


Snáď jediný prípad, kedy sa oplatí mať v záhrade niečo falošného je vytvorenie falošnej perspektívy . Takto dosiahne vaša záhrada väčšieho dojmu.


 
1.jpg

Najchutnejší recept s húb - hubárov sen


Ak je sezóna dobrá a húb dostatok, mnohí z nás nevedia čo s nimi. Sušíme, mrazíme a nakoniec skončia v pre nás tradičných jedlách akými sú kapustnica, mäsové medailónky s hubami a podobne. Ale ide to aj inak :)


 
obr.jpg

Odstránenie výkvetov z betónového plotu


Plot zo štiepaného betónu imituje vzhľad plotu z neporovnateľne drahšieho štiepaného kameňa.


 
1.jpg

Jedlá sóda ako všestranný pomocník pre pestovateľov


Všetci ju poznáme ako neoceniteľnú prísadu v potravinárstve, no mnohí netušíme, že sóda bikarbóna je našim spojencom aj v záhrade či pri pestovaní rastlín v byte. Ide pritom o pomocníka, ktorý je účinný, ekologický a lacný.


 

Rozmýšľate nad vytvorením eshopu? Prečítajte si ako na to

Na internete nájdete množstvo firiem, ktoré vám ponúkajú riešenia na tvorbu eshopu. Prečítajte si 5 tipov, na ktoré by ste mali pamätať už na začiatku.

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

27732865

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Eugénia | Streda 18.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka