banner
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Srdiečko zo sena

 

No a ku Dňu matiek môžste svojej maminke venovať aj krásne a jednoduché srdiečko vyrobené zo sena. Povieme vám ako.

Na to, aby ste vyrobili pekné srdiečko zo sena, potrebujete okrem sena alebo slamy, kartónový papier, tenký a pekný drôt na ozdobovanie kytíc - môžete si ho kúpiť v kvetinárstve alebo Hobby shopoch, drobné kvietky z plastu alebo látky (kúpite aj v čínskych obchodoch alebo v textilnej galantérii) a nožnice.

Srdiečko zo sena

 

Z hrubého kartónu si vystrihnite srdiečko o veľkosti, ktorú považujete za najvhodnejšiu. Ale keďže svoju maminu máte najradšej na svete, iste bude vaše srdiečko veľké :o). Potom naň postupne začnite ukladať seno a oväzujte ho nahusto drôtom tak, aby na srdiečku dobre držalo. Drôt je ozdobný, nebude vám prekážať. Podobne potom postupujte aj na rube srdiečka.

Ak si sami nebudete vedieť poradiť, požiadajte o pomoc staršieho súrodenca, kamaráta alebo ocina. Ak je seno dlhšie, ukončite ho zviazaním tak ako to vidíte na obrázku, v cípe srdiečka a znovu pekne nahusto oviažte drôtom. Do sena potom ešte zapichnite drobné kvietky alebo iné drobné dekorácie, ako napr. perličky alebo drobné mašle zo stuhy a srdiečko je hovoté. Ak chcete, aby sa dalo zavesiť, v hornej časti vyrobte z drôtika malú slučku alebo uško.

 

Mohlo by vás tiež zaujať:

Srdiečko zo žeruchy

Premeny plechovky.. alebo kamienková váza

Ďalšie zaujímavá články, rady a návody na tému Deň matiek

 

© WEBY GROUP

Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk

 


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 
obr.jpg

Vy ešte nemáte reklamu na DobraRada.sk?


Využite možnosť kvalitnej a výhodnej textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru. Ponúkame vám aj prenájom spätných odkazov z "priateľského" prostredia, ktoré spĺňa podmienky SEO optimalizácie.


 
FSE_ banner INSTAGRAM_1080x1080px.jpg

FASHION SUMMER EVENT S BORISOM HANEČKOM


19. september 2019, ROYAL PALACE *****
Turčianske Teplice


 
obr.JPG

Psychosomatické zóny a ich vplyv na nás


Máte v niektorých miestnostiach pocit strachu či tiesne?


 
04.JPG

Skvelý nápad na rýchle rozmnoženie jahôd


Nezriedka si pri ochutnávaní čerstvých jahôd na tržnici či u známych povieme, že by nebolo od veci dopestovať si presne takéto isté doma. Verte tomu, že sa to dá aj bez materskej rastliny. Ako? Ukážeme vám!


 
obr.JPG

Smrdí vám práčka, umývačka?


Zbavte sa mastnoty, vodného kameňa aj zápachu, prečítajte si týchto 5 rád!


 
obr.jpg

Liečivé schopnosti mačiek


Mnohí ich považujú za tvrdohlavé stvorenia, ktoré majú radi svojich pánov len v súvislosti s jedlom. Skúsení ľudia však vedia, že napriek svojskej povahe disponujú mačky liečiteľskými schopnosťami. A my sme sa im pozreli "na zúbky".


 

Rozmýšľate nad vytvorením eshopu? Prečítajte si ako na to

Na internete nájdete množstvo firiem, ktoré vám ponúkajú riešenia na tvorbu eshopu. Prečítajte si 5 tipov, na ktoré by ste mali pamätať už na začiatku.

Koláč Haam

Múku a vajcia zmiešajte, pridajte maslo a práškový cukor. Prilejte mli ...

dnes je: 24.8.2019

meniny má: Bartolomej

podrobný kalendár

27464047

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Bartolomej | Sobota 24.8.2019 |
ÚvodÚvodná stránka