banner
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Srdiečko zo sena

 

No a ku Dňu matiek môžste svojej maminke venovať aj krásne a jednoduché srdiečko vyrobené zo sena. Povieme vám ako.

Na to, aby ste vyrobili pekné srdiečko zo sena, potrebujete okrem sena alebo slamy, kartónový papier, tenký a pekný drôt na ozdobovanie kytíc - môžete si ho kúpiť v kvetinárstve alebo Hobby shopoch, drobné kvietky z plastu alebo látky (kúpite aj v čínskych obchodoch alebo v textilnej galantérii) a nožnice.

Srdiečko zo sena

 

Z hrubého kartónu si vystrihnite srdiečko o veľkosti, ktorú považujete za najvhodnejšiu. Ale keďže svoju maminu máte najradšej na svete, iste bude vaše srdiečko veľké :o). Potom naň postupne začnite ukladať seno a oväzujte ho nahusto drôtom tak, aby na srdiečku dobre držalo. Drôt je ozdobný, nebude vám prekážať. Podobne potom postupujte aj na rube srdiečka.

Ak si sami nebudete vedieť poradiť, požiadajte o pomoc staršieho súrodenca, kamaráta alebo ocina. Ak je seno dlhšie, ukončite ho zviazaním tak ako to vidíte na obrázku, v cípe srdiečka a znovu pekne nahusto oviažte drôtom. Do sena potom ešte zapichnite drobné kvietky alebo iné drobné dekorácie, ako napr. perličky alebo drobné mašle zo stuhy a srdiečko je hovoté. Ak chcete, aby sa dalo zavesiť, v hornej časti vyrobte z drôtika malú slučku alebo uško.

 

Mohlo by vás tiež zaujať:

Srdiečko zo žeruchy

Premeny plechovky.. alebo kamienková váza

Ďalšie zaujímavá články, rady a návody na tému Deň matiek

 

© WEBY GROUP

Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk

 


 
1.jpg

5 tipov ako vytvoriť útulný a zdravý domov


Čo robí náš domov útulným? Nie sú to len dekorácie a teplo sálajúce z domáceho krbu. Príjemne sa cítime tam, kde je poriadok, zdravý a čistý vzduch, ale aj ticho, či optimálna teplota.


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

VY EŠTE NEMÁTE REKLAMU NA DOBREJ RADE?

Možnosť textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru


 
obr.jpg

Prijímacie skúšky do súkromnej ZUŠ v Petržalke


V piatok 7. júna a vo štvrtok 20. júna v čase od 14.30 do 17.30 hod.


 
obr.jpg

Čo je hybridné vetranie?


Hybridný systém vetrania dosahuje zníženie spotreby energie pri udržaní prijateľnej kvality vnútorného prostredia a tepelnej pohody.


 
obr.jpg

Nepodceňujte astmu a už vôbec nie u detí


Je všeobecne známe, že na astmu sa kedysi bežne umieralo a aj po vynájdení liekov na ňu končili mnohí ľudia (vrátane mladých) kvôli tejto chorobe na invalidnom dôchodku.


 
obr.jpg

Dizajn záhradných chodníkov


Dnes vám ukážeme, akým spôsobom spojiť vaše kvetinové záhony s vlastným vedomím a podvedomím tak, aby pobyt v záhrade v čo najvyššej miere blahodarne vplýval na vašu psychiku.


 
nur.kz.jpg

Najlepší domáci liek proti akné


Z petržlenovej vňate je možné jednoduchým spôsobom vyrobiť liečivú vodičku, ktorá excelentne zbavuje pokožku tukových usadenín a následne ju sťahuje, čím dochádza k uzatvoreniu pórov.


 

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...

dnes je: 25.5.2019

meniny má: Urban

podrobný kalendár

26569854

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Urban | Sobota 25.5.2019 |
ÚvodÚvodná stránka