Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Srdiečko zo sušených ruží

 

srdiečko zo sušených kvetovAj kytica ruží, ktorá už vo váze nevyzerá príliš lákavo, sa dá využiť na prípravu peknej valentínskej dekorácie. Kyticu zaveste vo zvislej polohe a nechajte dobre usušiť.

Na výrobu srdiečka z ruží potrebujete:

aranžovaciu hmotu, mach, hlavičky sušených ruží, zlatý dekoratívny spray, tenký zlatý a strieborný dekoračný drôt (zoženiete v kvetinárstve), lepiacu pištoľ, nožnice

Hlavičky ruží zľahka nastriekajte zlatým sprajom a nechajte preschnúť. Medzitým z aranžovacej hmoty vyrežte srdiečko a jemne ho po okrajoch zaoblite. Na srdiečko potom pomocou lepiacej pištole nalepte mach. Hlavičky ruží nalepte na mach, alebo pomocou stopiek zapichnite do aranžovacej hmoty cez mach. Záleží na vás, aký postup pritom zvolíte.
Srdiečko vyzerá pekne, keď ho po skončení práce ešte ovijete strieborným a zlatým aranžovacím drôtom.


A ďalšie srdiečko zo sušených kvetov

 

srdiečko zo sušených kvetov
 

 

© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk, alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, nás kontaktujte na adrese info@dobrarada.sk

 

Zdroj: flagmansale.ru

 


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 

VY EŠTE NEMÁTE REKLAMU NA DOBREJ RADE?

Možnosť textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru


 
obr.JPG

Jarné čistenie jazierka a odzimovenie bazéna


Jar prináša do biotopov nový život a očakáva od vás, že jazierko vo vašej záhrade pripravíte na ďalšiu letnú sezónu.


 
02.JPG

Ako uchovať medvedí cesnak, aby vydržal čo najdlhšie


V čerstvej podobe si ho môžeme vychutnať len približne jeden mesiac v roku. Preto je užitočné poznať rôzne spôsoby, ako si túto zdravú lahôdku uchovať pre použitie aj v iných ročných obdobiach.


 
obr.JPG

Drevo a kameň v kúpeľni na chalupe


Obavy z použitia dreva v kúpeľni snáď už medzi väčšinou chalupárov rozptýlil celý rad publikovaných dobrých skúseností, z ktorých vyplýva, že dreva v kúpeľni sa nemusíte báť. Avšak za dodržania určitých zásad.


 
01.JPG

Jednoduchý domáci balzam na pery


Pokožka pier je veľmi citlivá a treba ju chrániť nielen pred chladom, ale aj slnečnými lúčmi. Preto balzam na pery používate celý rok. Vyrobiť si ho pritom dokážete vlastnými rukami, v domácich podmienkach a celkom ľahko.


 

Bryndzový koláč

Cesto rozdeľte na polovice. Jednu vyvaľkajte a dajte na plech. Z brynd ...

dnes je: 20.3.2019

meniny má: Víťazoslav, Klaudius

podrobný kalendár

25998517

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Víťazoslav, Klaudius | Streda 20.3.2019 |
ÚvodÚvodná stránka