banner
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Srdiečkové servítky

 

Pripraviť partnerovi romantickú večeru nemusíte iba na Valentína. Môže to byť hociktorý obyčajný deň v roku. Zvláštnu chvíľu takéhoto stolovania podčiarknu servítky poskladané do tvaru srdca.

 

 servítky

 1. Servítku (najlepšie červenej farby) preložíme presne na polovicu a to tak, aby sa jej rohy s náprotivnými presne kryli

 

 servítky

 2. Vzniknutý obdĺžnik preložíme ešte raz na polovicu, ale tentokrát v opačnom smere. Vznikne nám obdĺžnik, ktorého šírka bude ¼ jeho dĺžky

 

 servítky

servitka

 3. Pomocou pravítka, alebo preložením po dĺžke nájdeme stred obdĺžnika, priložíme k strane obrátenej k nám palec a prehneme smerom od seba nahor.

 

Druhú stranu urobíme rovnako a dbáme na to, aby dĺžka preložených strán bola rovnaká. Vznikne nám silueta „obráteného domčeka“.

 Srdiečkové servítky  4. Takto zloženú servítku opatrne otočíme na druhú stranu

 servitka

servitka

 5. Zahneme horné rohy pravej a ľavej strany servítky tak, aby horné konce pripomínali trojuholníky
 Srdiečkové servítky  6. Servítku ešte raz opatrne otočíme na druhú stranu a máme hotovo.

 

 

Mohlo by vás tiež zaujať:

Servítky v tvare srdiečka

Skladanie servítok - ľalia

Ďalšie zaujímavé rady a tipy na tému Dekorácie a inšpirácie

 

© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk

Zdroj: internet


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 
obr.jpg

Vy ešte nemáte reklamu na DobraRada.sk?


Využite možnosť kvalitnej a výhodnej textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru. Ponúkame vám aj prenájom spätných odkazov z "priateľského" prostredia, ktoré spĺňa podmienky SEO optimalizácie.


 
1.jpg

Falošná perspektíva a rozumné delenie opticky zväčšia vašu záhradu


Snáď jediný prípad, kedy sa oplatí mať v záhrade niečo falošného je vytvorenie falošnej perspektívy . Takto dosiahne vaša záhrada väčšieho dojmu.


 
1.jpg

Najchutnejší recept s húb - hubárov sen


Ak je sezóna dobrá a húb dostatok, mnohí z nás nevedia čo s nimi. Sušíme, mrazíme a nakoniec skončia v pre nás tradičných jedlách akými sú kapustnica, mäsové medailónky s hubami a podobne. Ale ide to aj inak :)


 
obr.jpg

Odstránenie výkvetov z betónového plotu


Plot zo štiepaného betónu imituje vzhľad plotu z neporovnateľne drahšieho štiepaného kameňa.


 
1.jpg

Jedlá sóda ako všestranný pomocník pre pestovateľov


Všetci ju poznáme ako neoceniteľnú prísadu v potravinárstve, no mnohí netušíme, že sóda bikarbóna je našim spojencom aj v záhrade či pri pestovaní rastlín v byte. Ide pritom o pomocníka, ktorý je účinný, ekologický a lacný.


 

Rozmýšľate nad vytvorením eshopu? Prečítajte si ako na to

Na internete nájdete množstvo firiem, ktoré vám ponúkajú riešenia na tvorbu eshopu. Prečítajte si 5 tipov, na ktoré by ste mali pamätať už na začiatku.

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...

dnes je: 22.9.2019

meniny má: Móric

podrobný kalendár

27776207

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Móric | Nedeľa 22.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka