banner
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Veľkonočná dekorácia v okne

 

trojkriz.pngMateriál:

konáriky, alebo drevené paličky, vyfúknuté alebo dekoratívne vajíčka, vlna, lak na servítky, papierové servítky s jarným motívom, nožnice, alebo špendlík, háčik na háčkovanie

Vyberte si pekný motív, vystrihnite (alebo špendlíkom oddeľte) od zbytku servítky, odoberte hornú vrstvu. Táto vrstva sa pomocou laku na servítky nalepí na vajíčko.

Vajíčka nemusíte polepiť celé, môžete ich najskôr zafarbiť na jemný pastelový odtieň a potom naniesť motív. Záleží na vašej fantázii.

 

 

 

 

 

dekorácia v okne  

dekorácia v okne  

 dekorácia v okne

dekorácia v okne  


Vajíčka necháte zaschnúť- najlepšie pri kúrení, či radiátore a zhotovíte si ďalšiu časť a tou je drevený trojkríž. Ak máte šikovného manžela, môže vám vyrobiť pekne opracovaný kríž podľa obrázku z dreva, ak si musíte pomôcť použite vetvičky, ktoré nájdete pri prechádzke prírodou.

Kombinovať sa dá skutočne všetko. Jednotlivé časti môžete pospájať tenším povrázkom a miesta. kde sú previazané dodekorovať umelými kvietkami, alebo stužkami. Ani tu sa fantázii medze nekladú. Tie trpezlivejšie z vás môžu konáriky omotať napr. vlnou.

Potom pomocou háčika pretiahnete cez vajíčko dvojmo preloženú vlnu, ktorú na jednom konci zauzlíte niekoľkými uzlami tak, aby sa z vajíčka nevytiahla a aby ste vajíčko mohli zavesiť. Hotové vajíčka potom umiestnite na trojkríž.

 

Mohlo by vás tiež zaujať:

Veľkonočné košíky

Veľkonočné pohľadnice

Ďalšie zaujímavé články, rady a tipy na tému Dekorácie a inšpirácie

 


© WEBY GROUP
Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 
obr.jpg

Vy ešte nemáte reklamu na DobraRada.sk?


Využite možnosť kvalitnej a výhodnej textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru. Ponúkame vám aj prenájom spätných odkazov z "priateľského" prostredia, ktoré spĺňa podmienky SEO optimalizácie.


 
obr.jpg

FASHION SUMMER EVENT S BORISOM HANEČKOM


19. september 2019, ROYAL PALACE *****
Turčianske Teplice


 
1.jpg

Falošná perspektíva a rozumné delenie opticky zväčšia vašu záhradu


Snáď jediný prípad, kedy sa oplatí mať v záhrade niečo falošného je vytvorenie falošnej perspektívy . Takto dosiahne vaša záhrada väčšieho dojmu.


 
1.jpg

Najchutnejší recept s húb - hubárov sen


Ak je sezóna dobrá a húb dostatok, mnohí z nás nevedia čo s nimi. Sušíme, mrazíme a nakoniec skončia v pre nás tradičných jedlách akými sú kapustnica, mäsové medailónky s hubami a podobne. Ale ide to aj inak :)


 
obr.jpg

Odstránenie výkvetov z betónového plotu


Plot zo štiepaného betónu imituje vzhľad plotu z neporovnateľne drahšieho štiepaného kameňa.


 
1.jpg

Jedlá sóda ako všestranný pomocník pre pestovateľov


Všetci ju poznáme ako neoceniteľnú prísadu v potravinárstve, no mnohí netušíme, že sóda bikarbóna je našim spojencom aj v záhrade či pri pestovaní rastlín v byte. Ide pritom o pomocníka, ktorý je účinný, ekologický a lacný.


 

Rozmýšľate nad vytvorením eshopu? Prečítajte si ako na to

Na internete nájdete množstvo firiem, ktoré vám ponúkajú riešenia na tvorbu eshopu. Prečítajte si 5 tipov, na ktoré by ste mali pamätať už na začiatku.

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

27732240

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Eugénia | Streda 18.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka