banner
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Vyrobte si kŕmidlo pre lastovičky


kŕmidlo pre lastovičkyLastovičky si svoje hniezda stavajú na steny pod strechy a dobre poznáme problémy s ich hniezdami a trusom okolo. Ak sa k vám lastovičky každoročne vracajú, skúste ich odlákať pod strechu inej, napr. hospodárskej budovy, či domčeku v záhradke.

Kŕmidlo pozostáva z platne (napr. borovicové drevo) 180 mm x 180 mm x 18 mm. Na túto platňu sa naskrutkujú lišty o veľkosti 168 mm x 25 mm x 18 mm – všetko pekne vidieť na schéme. Na platni treba vyvŕtať 4 otvory pre odtok dažďovej vody. K platni potom priskrutkujeme trojuholníkovú platňu ako podpornú časť. Obe časti prepojí ešte kovová platnička, ktorá by mala presahovať nad okraj vrchnej platne. Do nej treba vyvŕtať otvor, aby sme kŕmidlo mali ako uchytiť na múr.

 

kŕmidlo pre lastovičky

 

 

1- 1 ks základná platňna 180 mm x 180 mm x 18 mm
2- 4 ks bočné platne 168 mm x 25 mm x 18 mm
3- 1 ks podporná platňa 180 mm x 18 mm
4- 1 ks uchytenie 110 mm x 15 mm x 1 mm

 

Mohlo by vás tiež zaujímať:

Pokládka trávnika

Na čo myslieť pri kúpe rotačnej kosačky?

Ďalšie zaujímavé články na tému Majstrovanie

 

© WEBY GROUP

Publikovanie a ďalšie šírenie článkov zo zdrojov internetového portálu DobraRada.sk alebo ich jednotlivých častí, je bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti WEBY GROUP s.r.o zakázané. V prípade, že máte o ďalšie šírenie článkov záujem, kontaktujte nás na adrese info@dobrarada.sk

 

Foto: rauchschwalben.info

 

 


 
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 
obr.jpg

Vy ešte nemáte reklamu na DobraRada.sk?


Využite možnosť kvalitnej a výhodnej textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru. Ponúkame vám aj prenájom spätných odkazov z "priateľského" prostredia, ktoré spĺňa podmienky SEO optimalizácie.


 
obr.jpg

FASHION SUMMER EVENT S BORISOM HANEČKOM


19. september 2019, ROYAL PALACE *****
Turčianske Teplice


 
1.jpg

Falošná perspektíva a rozumné delenie opticky zväčšia vašu záhradu


Snáď jediný prípad, kedy sa oplatí mať v záhrade niečo falošného je vytvorenie falošnej perspektívy . Takto dosiahne vaša záhrada väčšieho dojmu.


 
1.jpg

Najchutnejší recept s húb - hubárov sen


Ak je sezóna dobrá a húb dostatok, mnohí z nás nevedia čo s nimi. Sušíme, mrazíme a nakoniec skončia v pre nás tradičných jedlách akými sú kapustnica, mäsové medailónky s hubami a podobne. Ale ide to aj inak :)


 
obr.jpg

Odstránenie výkvetov z betónového plotu


Plot zo štiepaného betónu imituje vzhľad plotu z neporovnateľne drahšieho štiepaného kameňa.


 
1.jpg

Jedlá sóda ako všestranný pomocník pre pestovateľov


Všetci ju poznáme ako neoceniteľnú prísadu v potravinárstve, no mnohí netušíme, že sóda bikarbóna je našim spojencom aj v záhrade či pri pestovaní rastlín v byte. Ide pritom o pomocníka, ktorý je účinný, ekologický a lacný.


 

Rozmýšľate nad vytvorením eshopu? Prečítajte si ako na to

Na internete nájdete množstvo firiem, ktoré vám ponúkajú riešenia na tvorbu eshopu. Prečítajte si 5 tipov, na ktoré by ste mali pamätať už na začiatku.

Sypaný tvarohový závin

Múku, cukor, prášok do pečiva dobre zmiešajte. Nahrubo vymastite plech ...

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

27732213

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Eugénia | Streda 18.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka