banner
Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 2 Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Kandizované kvety na ozdobu

Torta ozdobená kandizovanými „živými“ kvetmi vyzerá impozantne. Na kandizovanie sú najvhodnejšie kvety ruží, afrických fialiek alebo citrusov. Používajte len chemicky neošetrené (!) kvety nejedovatých rastlín! Každý kvet precízne natrieme pomocou štetca bielkom (zľahka rozmiešaným vidličkou –NIE šľahať sneh) a dôkladne ich presypeme (obalíme) práškovým cukrom tak, aby bol pokrytý celý povrch okvetných lístkov z oboch strán. Bielkom a cukrom musí byť úplne pokrytý každý okvetný lístok. Potom kvety poukladáme na kuchynskú mriežku na papier na pečenie, znovu pocukrujeme a sušíme min. 3 dni na suchom vetranom mieste. Dobre usušené kvety skladujeme v uzavretej plechovej dóze alebo kameninovom hrnci až rok. (pozn. ak nie sú kvety celé dobre obalené, tak vädnú a hnednú, ak nie sú kvety dobre usušené, nebudú mať v uzavretej dóze dlhú trvanlivosť.)

 
Aj vy máte zaujímavú radu, o ktorú by ste sa chceli podeliť s ostatnými?
Pošlite nám ju! My ju radi zverejníme.
Zhoda-partnerov.jpg

Zhoda partnerov podľa dátumu narodenia


Partnerská zhoda, zhoda na pracovisku, s najbližšími ..... Prečo sa dejú veci ako sa dejú? To všetko nám môžu ozrejmiť čísla. Podľa dátumu narodenia v numerológii nájdeme odpovede na mnohé otázky.
Vypočítajte si svoju zhodu!


 
obr.jpg

Vy ešte nemáte reklamu na DobraRada.sk?


Využite možnosť kvalitnej a výhodnej textovej i banerovej reklamy pre vašu firmu či agentúru. Ponúkame vám aj prenájom spätných odkazov z "priateľského" prostredia, ktoré spĺňa podmienky SEO optimalizácie.


 
obr.jpg

FASHION SUMMER EVENT S BORISOM HANEČKOM


19. september 2019, ROYAL PALACE *****
Turčianske Teplice


 
1.jpg

Falošná perspektíva a rozumné delenie opticky zväčšia vašu záhradu


Snáď jediný prípad, kedy sa oplatí mať v záhrade niečo falošného je vytvorenie falošnej perspektívy . Takto dosiahne vaša záhrada väčšieho dojmu.


 
1.jpg

Najchutnejší recept s húb - hubárov sen


Ak je sezóna dobrá a húb dostatok, mnohí z nás nevedia čo s nimi. Sušíme, mrazíme a nakoniec skončia v pre nás tradičných jedlách akými sú kapustnica, mäsové medailónky s hubami a podobne. Ale ide to aj inak :)


 
obr.jpg

Odstránenie výkvetov z betónového plotu


Plot zo štiepaného betónu imituje vzhľad plotu z neporovnateľne drahšieho štiepaného kameňa.


 
1.jpg

Jedlá sóda ako všestranný pomocník pre pestovateľov


Všetci ju poznáme ako neoceniteľnú prísadu v potravinárstve, no mnohí netušíme, že sóda bikarbóna je našim spojencom aj v záhrade či pri pestovaní rastlín v byte. Ide pritom o pomocníka, ktorý je účinný, ekologický a lacný.


 

Rozmýšľate nad vytvorením eshopu? Prečítajte si ako na to

Na internete nájdete množstvo firiem, ktoré vám ponúkajú riešenia na tvorbu eshopu. Prečítajte si 5 tipov, na ktoré by ste mali pamätať už na začiatku.

Bryndzový koláč

Cesto rozdeľte na polovice. Jednu vyvaľkajte a dajte na plech. Z brynd ...

dnes je: 17.9.2019

meniny má: Olympia

podrobný kalendár

27726311

Úvod | Mapa stránok | RSS | Meniny má Olympia | Utorok 17.9.2019 |
ÚvodÚvodná stránka